Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
032016 10

Оформлення виконавчої документації і прийняття в експлуатацію підземних споруд

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти. Веб, медиа, IT.

Автор: Oleg | Раздел: Проекты инженерных сетей | Просмотров: 1 968

Оформлення виконавчої документації і прийняття в експлуатацію підземних споруд

1. Виконавчі креслення трас підземних комунікацій і інженерних споруд складаються підрядними будівельними організаціями на кресленнях М = 1:500 (світлокопіях), узгоджених з інженерним управлінням ГоловАПУ.

На креслення наносяться комунікації і споруди, які будуються, з обов'язковою постановкою контрольних цифрових прикладів.

Якщо в складі проектної документації є поздовжній профіль, то на нього наносяться контрольні відмітки.

При наявності в проектній документації резервних азбоцементних труб останні повинні бути нанесені на виконавчі креслення разом з трасами підземних комунікацій з позначенням кількості каналів і визначенням їх положення по вертикалі і горизонталі.

2. Виконавчі креслення підписує головний інженер БМУ, виконроб, геодезист і замовник, після чого будівельна організація передає їх для попереднього приймання інженерному управлінню ГоловАПУ.

3. Забудовники, які одержали виконавчі креслення по раніше оформлених замовленнях, передають їх ПТБ або проектній організації для виконання контрольно-геодезичної зйомки з метою перевірки виконавчих креслень і контролю відповідності збудованих трас з узгодженим проектом, а також поповнення чергових планів М = 1:500 з підземними комунікаціями.

Контрольно-геодезична зйомка повинна виконуватися до засипання траншей з обов'язковою перевіркою цифрових прив'язок, вказаних на узгоджених проектах.

Нанесення на чергові плани М = 1:500 збудованих трас обов'язкове, але дозволяється тільки після приймання, контрольно-геодезичної зйомки працівником інженерного управління ГоловАПУ.

4. До складання і здачі виконавчих креслень будівельні організації повинні нести охорону опорних знаків, від яких ведуться розбивки трас мереж, - крапок червоних ліній, будівельної мережі і меж відводу.

5. Після прийняття інженерним управлінням креслень і контрольно-геодезичної зйомки з нанесенням на чергові плани М = 1:500, інженерне управління видає довідку про прийняття виконавчої документації.

6. Всім експлуатаційним організаціям забороняється приймати в експлуатацію інженерні комунікації без довідки інженерного управління ГоловАПУ про прийняття виконавчої документації.

7. Інженерні комунікації і споруди, які будуть прийняті в експлуатацію без довідки інженерного управління ГоловАПУ і не будуть нанесені на чергові плани, не можуть бути враховані при проектуванні і будівництві і відповідальність за порушення і матеріальні збитки, пов'язані зі зруйнуванням цих мереж, будуть віднесені за рахунок тих, хто дозволив їх експлуатацію.

 

Градостроительный расчет для получения градостроительных условий и ограничений, архитектурное проектирование, разработка эскиза намерений застройки для получения строительного паспорта застройки в Киеве!

032016 10

Порядок проведення робіт

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти. Веб, медиа, IT.

Автор: Oleg | Раздел: Проекты инженерных сетей | Просмотров: 1 759

Порядок проведення робіт

1. До початку робіт виконавець повинен мати акти виробничо-технічного бюро ГоловАПУ:

1.1. Про винесення червоних ліній вулиць.

1.2. Про винесення в натуру будівельної мережі, до якої додається прив'язка трас, що будуються. Геодезичні роботи по замовленню забудовника.

1.3. Про винесення в натуру траси в тому випадку, якщо в проекті є координати трас.

Примітка. Акт про виконання геодезичних робіт по винесенню в натуру не потрібний, якщо в погодженому з інженерним управлінням ГоловАПУ проекті є прив'язки від існуючих будинків і споруд.

2. З метою уникнення пошкоджень підземного господарства будівельні організації перед початком робіт зобов'язані уточнити наявність в місцях розрить підземних комунікацій і погодити свою роботу з відповідними службами, які ведуть експлуатацію цих мереж.

3. Виконавець робіт зобов'язаний:

3.1. Встановити на траншеї з обох боків щитове огородження, перехідні містки, дорожні знаки, нічне освітлення (якщо роботи проводяться на проїжджих частинах).

3.2. Завозити матеріали на місце проведення робіт не раніш як за добу до початку виконання робіт. Складування матеріалів проводити в межах огородження.

3.3. Брущатку, борт, асфальтобетон, щебінку, грандвідсів складувати окремо, не змішувати їх з грунтом і зберігати до закінчення робіт в межах захищення з метою їх повторного використання, не завалюючи проїзди і проходи.

Знятий асфальтобетон вивозити протягом 24 годин після початку роботи в місця складування згідно з рішенням міськвиконкому під 2 квітня 1979 р. N 422.

Виконувати технічні умови на асфальтобетон, вирубаний при розритті вулиць, передбачені формою N 2.

3.4. При розритті вулиць з твердим шляховим покриттям (асфальтобетон, цементобетон, брущатка та ін.) роботи виконуються згідно з БНіП.

Передбачати засипання траншей місцевим грунтом оптимальної вологості з врахуванням гідрологічних умов з механічним ущільненням шаром 20 - 30 см.

3.5. Закріпити підземні комунікації, виявлені при розритті котлована або траншей, згідно з вказівками представників мереж по встановлених Правилах.

3.6. Не завалювати грунтом і матеріалами інженерні мережі, зелені насадження, люки, колодязі підземних комунікацій і проїзди до них, а також вуличні лотки для стоку води.

3.7. Прибирання і очищення місць робіт проводити одночасно з основними роботами і завершувати не пізніше 12 годин після закінчення робіт.

3.8. Тимчасове огородження, встановлене в місцях розриття, знімається організацією, яка проводила роботи, тільки після відновлення шляхового покриття, яке гарантує безпечний рух транспорту і пішоходів.

4. При розриттях, які потребують закриття проїздів, повинна бути складена схема організації руху з розстановкою шляхових знаків (ГОСТ 10807-78) і вказані стрілками напрями об'їздів.

5. Якщо при розритті виявлені підземні комунікації, не вказані в проектах, виконавець робіт зобов'язаний негайно сповістити експлуатаційну організацію, проектну організацію і інженерне управління ГоловАПУ.

6. Експлуатаційні організації зобов'язані за викликом виконання робіт висилати свого представника на місце проведення робіт. В разі неявки відповідальність за наслідки несе також організація, представник якої не з'явився на виклик.

7. Відповідальність за пошкодження підземних комунікацій, споруд, вказаних в проектах, і зелених насаджень несуть виконавці робіт.

8. У разі виявлення в зоні будівництва геодезичних знаків виконавець робіт повинен нести повну відповідальність за їх збереження.

9. Засипання траншей після виконання робіт повинно проводитися з обов'язковим виконанням таких правил:

9.1. Засипання повинне проводитися з поступовим розбиранням кріплення.

9.2. Передбачити засипання траншей місцевим грунтом оптимальної вологості з урахуванням гідрологічних умов з механічним ущільненням шаром 20 - 30 см.

9.3. При засипанні траншей грунтом коефіцієнт ущільнення грунту повинен бути не менше 0,98.

9.4. Засипання траншей повинне проводитися після огляду схованих робіт і складання акта з участю представника ШЕУ району.

Поновлення покриття проводиться після подання будівельною організацією висновку про ступінь ущільнення грунту. Коефіцієнт ущільнення повинен бути не менше 0,98.

10. При розритті вулиць з грунтовим проїздом організація, яка проводила розриття, зобов'язана відновити грунтове покриття з забезпеченням його дальшої експлуатації.

11. Роботи по ремонту трамвайної колії проводяться цілодобово.

 

Градостроительный расчет для получения градостроительных условий и ограничений, архитектурное проектирование, разработка эскиза намерений застройки для получения строительного паспорта застройки в Киеве!

Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 44 Далее

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.