Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0314 09

Пожежна безпека. Пояснювальна записка до проекту коттеджа

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Проекты коттеджей | Просмотров: 4 220

Пожежна безпека

Проектна документація виконана згідно з діючими державними будівельними нормами ДБН В 1.7-2002 «Захист від пожежі. Пожежна безпека об’єктів будівництва», Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених Наказом МНС України 19.10.2004 № 126, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 4 листопада 2004 року за № 1410/10009, дотримані всі нормативні відстані до найближчого існуючого житлового будинку на сусідній ділянці, згідно вимог ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень.».

На вході до будинку встановлені протипожежні двері ПД 30 з межею вогнестійкості ЕІ 30 (30 хвилин) з ущільненням в притулах, згідно ДСТУ Б В.2.6-77:2009 "Конструкції будинків і споруд. Двері металеві протипожежні. Загальні технічні умови" з сертифікатом відповідності.

Двері на шляхах евакуації відкриваються в напрямках виходу з будинку. Евакуаційні двері відділити протипожежними перегородками, встановити ущільнені двері.

Оздоблення стін та зовнішнє утеплення будинку виконано з негорючих матеріалів що підтверджено сертифікатом.

Обробка дерев’яних елементів горища (крокви, лати) оброблені вогнезахисною сумішшю, яка відноситься до 1-ої групи вогнезахисної ефективності згідно ГОСТ 16363-98 "Средства огнезащитные для древесины. Методы определения огнезащитных свойств. Межгосударственный стандарт".

Монтаж силової та освітлювальної електромережі будинку виконано електродротом, кабелем з мідними жилами прокладеними у пустотілих перегородках та в об’ємах за підвісними стелями у металевих рукавах, згідно з вимог ДНАОП 0.00-1.32-01 "Правила будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок".

Внутрішнє і зовнішнє пожежогасіння здійснюється від пожежних гідрантів, встановлених на міській водопровідній мережі, згідно вимог СНиП 2.04.02-84 "Водоснабжение. Наружные сети и сооружения".

 

 

 

 

 Комментарии по данной теме: Пожежна безпека. Пояснювальна записка до проекту коттеджа

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.