Вимоги до матеріалів, конструкційних профілів і комплектуючих виробів

Вимоги до матеріалів, конструкційних профілів і комплектуючих виробів
4.3.1 Для виготовлення виробів застосовуються:
– профілі із ПВХ;
– елементи жорсткості;
– віконні або дверні прилади;
– скло, склопакети;
– підкладки під скло, склопакети,
– ущільнювальні прокладки, герметики;
– кріпильні вироби.
4.3.2 Номенклатура і основні параметри профілів із ПВХ повинні відповідати вимогам нормативної документації на конкретні типи виробів, затвердженої за встановленим порядком.
Профілі із ПВХ підрозділяються на основні (для рам, стулкок та імпостів) і другорядні (штапики, захисні планки та ін.). При цьому основні профілі можуть бути однокамерні, двокамерні, трикамерні і багатокамерні.
Типи профілів із ПВХ вказані у додатку Е.
4.3.3 Стінки основних профілів із ПВХ з зовнішніми і внутрішніми видимими поверхнями повинні мати товщину не менше  мм. Допускається застосування стінок основних профілів із зовнішніми і внутрішніми видимими поверхнями завтовшки   мм для будинків третього класу відповідальності відповідно до СНіП 2.01.07.
Зовнішні перемички у профілях, які з\’єднують обидві видимі їхні поверхні, повинні мати товщину не менше   мм.
Товщина стінок, що оточують закриті другорядні камери, повинна бути не менше   мм. Дані вимоги не розповсюджуються на пази під ущільнення (додаток Ж).
Примітка. +  – збільшення товщини стінок не нормується.
4.3.4 Граничні відхилення зовнішніх розмірів поперечного перерізу профілів із ПВХ від номінальних повинні бути по висоті ±0,3 мм, а по ширині – ±0,5 мм.
Граничні відхилення від номінальних розмірів пазів для штапиків і Ущільнювальних прокладок в профілях із ПВХ повинні бути ±0,3 мм.
 

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code