Будівельний об\’єкт (об\’єкт) – будівля, споруда разом з основою і інженерним обладнанням

Будівельний об\’єкт (об\’єкт) – будівля, споруда разом з основою і інженерним обладнанням, інженерні мережі та комунікації, а також їх комплекси з певними будівельними та виробничими показниками і призначенням.

Обстеження об\’єкта – процес отримання якісних і кількісних показників експлуатаційної придатності об\’єкта, його елементів та конструкцій, що характеризують технічний стан об\’єкта.

Дефект – невідповідність конструктивних елементів та технологічних параметрів об\’єкта вимогам нормативної або проектної документації.

Технічний стан об\’єкта – рівень відповідності конструктивних елементів та технологічних параметрів об\’єкта вимогам нормативної та проектної документації.

Діагностування технічного стану об\’єкта – процес визначення та прогнозування технічного стану об\’єкта.

Експлуатація об\’єкта – використання будівельного об\’єкта за функціональним призначенням.

Життєвий цикл об\’єкта – комплекс послідовних за змістом і часом періодів існування будівельного об\’єкта від концепції його створення до зняття з експлуатації та ліквідації.

Науково-технічна діяльність – інтелектуальна діяльність, спрямована на отримання та використання нових знань.

Пошкодження – подія, яка полягає в порушенні справності конструктивних елементів та технологічних параметрів будівельного об\’єкта.

Програма науково-технічного супроводу – організаційно-методичний і технічний документ, який обумовлює мету, обсяги, порядок, умови, місце і терміни проведення науково-технічної діяльності, звітність та відповідальність за його (супроводу) виконання.

Моніторинг – нагляд за технічним станом будівельного об\’єкта, його частин, окремих конструкцій або основ з оцінюванням їх деформацій та несучої здатності, стійкості та придатності до експлуатації.

 

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code