Для вибору земельної ділянки (траси) для будівництва місцевими органами виконавчої влади

Для вибору земельної ділянки (траси) для будівництва місцевими органами виконавчої влади за зверненням замовника створюється комісія.

      До складу комісії входять відповідальні представники:

– замовника проектної документації;

– проектувальника (генерального проектувальника);

– місцевого органу землевпорядкування;

– виконавчого органу місцевого самоврядування, до безпосереднього відання якого відноситься земельна ділянка;

– органу містобудування та архітектури;

– органу охорони навколишнього природного середовища;

– органу державного санітарного нагляду;

– територіального підрозділу центрального органу виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту (цивільної оборони);

– інших органів державного нагляду залежно від специфіки об\’єкта.

Для об\’єктів виробничого призначення – також представники територіальних організацій у промисловому будівництві, промисловому транспорті, газопостачанні, комунальному теплопостачанні, водопостачанні, каналізації і промислових гідротехнічних спорудах (залежно від характеру об\’єкта).

За необхідності до складу комісії можуть включатися представники інших зацікавлених організацій.

Земельна ділянка для будівництва вибирається згідно з земельним, водним, лісовим та іншим законодавством на підставі загальних (попередніх) відомостей про геологічні та гідрогеологічні умови земельної ділянки (траси) та орієнтовну загальну оцінку впливу об\’єкта на навколишнє середовище та можливий вплив навколишнього середовища на об\’єкт.

На розгляд комісії місцеві органи містобудування та архітектури вносять пропозиції щодо місця розташування земельної ділянки, можливостей забезпечення об\’єкта, що проектується, паливом, інженерними мережами.

Надається \”Заява про наміри\” відповідно до ДБН А.2.2-1.

За необхідності замовник подає на розгляд інші документи залежно від особливостей об\’єкта і його розташування.

При реконструкції об\’єкта на існуючому майданчику оформляється \”Акт обстеження майданчика\” за змістом, формою і порядком аналогічно \”Акту вибору майданчика\”.

В тому разі, коли розміщення об\’єкта не передбачене або не відповідає положенням документації, яка регламентує забудову в районі розміщення наміченого до будівництва об\’єкта, або така документація на даний район відсутня чи застаріла, в зв\’язку з чим неможливо прийняти обгрунтовані архітектурно-планувальні та інженерні рішення, пов\’язані з розміщенням об\’єкта чи підприємства та його інженерним забезпеченням, комісією з урахуванням висновків архітектурних органів та територіальної організації (з промислового будівництва) може бути винесено рішення щодо необхідності виконання замовником відповідних передпроектних робіт із залученням відповідних спеціалізованих організацій.

Акт комісії підлягає затвердженню керівництвом органу виконавчої влади і повинен мати термін дії.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code