Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0818 17

ОРІЄНТОВНІ НОРМИ РОЗРАХУНКУ УСТАНОВ

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Планировка и застройка территорий | Просмотров: 55 ОРІЄНТОВНІ НОРМИ РОЗРАХУНКУ УСТАНОВ
ТА ОРГАНІЗАЦІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО КУРОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Установи та організаціїОдиниця виміруНормативна величина з розрахунку на 1000 осіб, що лікуються й відпочивають
Лікувально-курортні
Курортні поліклінікиВідвідувань за зміну200
Водолікарні1 ванна30
Грязелікарні1 кушетка25
Лікувальні плавальні басейним2 дзеркала води120
Культурно-видовищні та дозвіллєві
Кінотеатри1 місце80
Клуби, центри культури та дозвілля, у тому числі: універсальні зали; приміщення для гурткових занятьТе саме
»150
10
Танцювальні зали»50
Бібліотеки1000 книжок4
Відкриті кіно-естрадні майданчики1 місце120
Танцювальні майданчикиТе саме70
Фізкультурно-спортивні
Спортивні залим2 площі підлоги80
Басейни критім2 дзеркала води70
Басейни відкритіТе саме100
Комплекс майданчиків для дитячих ігорга площі земельної ділянки0,1
Комплекс майданчиків для спортивних ігорТе саме0,15
Примітка 1. Заклади спеціалізованого курортного обслуговування повинні задовольняти додаткові потреби тих, хто лікується і відпочиває в різних типах закладів, за винятком санаторіїв і готелів з блоками лікувального призначення.
Примітка 2. Розрахунок підприємств і закладів торгівлі, харчування, побутового обслуговування, комунально-складських та інших об'єктів слід приймати за завданням на проектування, а за його відсутності - за загальними нормами додатка В відповідно до чисельності тимчасового населення (на 1000 осіб, що лікуються і відпочивають).

 Комментарии по данной теме: ОРІЄНТОВНІ НОРМИ РОЗРАХУНКУ УСТАНОВ

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.