Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0818 17

За відсутності їх визначення орієнтовні параметри обмежень по зонах акустичного впливу

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Планировка и застройка территорий | Просмотров: 63 За відсутності їх визначення орієнтовні параметри обмежень по зонах акустичного впливу можуть прийматись за об'єктами-аналогами, що такі мають: для великих аеропортів (орієнтовно бокові віддалення від злітно-посадової смуги 1000,0 м, торцеві - 4500 м), середніх (500,0 м/2500 м), малих аеропортах, в тому числі сільськогосподарської та спортивної авіації (300,0 м/1000 м), відповідно класу аеропорту [46].
Існуючі та проектні магістральні трубопроводи (газо-, нафто-, аміако-, етиленопроводи) повинні проходити за межами населених пунктів з дотримання вимог щодо їх охоронних зон.
З метою захисту населення від електричних полів ПЛ електропередач встановлюються СЗЗ вздовж трас ліній по обидва їх боки.
Теплові електростанції (ТЕС) повинні мати визначені СЗЗ. Для малопотужних типів котелень, СЗЗ повинна визначатись розрахунковим методом із урахуванням висоти прилеглої забудови, але не менше - 50 м.
Магістральні водоводи господарського призначення відкритого та закритого типів повинні мати зону санітарної охорони, що визначається проектом, а за його відсутності орієнтовні розміри можуть складати: від відкритих - 100 м; закритих - 50 м.
Для технологічних пульпопроводів гірничо-видобувної промисловості встановлюється охоронна зона на підставі розроблення відповідного проекту. За відсутності такого проекту орієнтовні розміри слід визначати не менше 20 м в обидві сторони від зовнішньої стінки пульпопроводу.
14.11.7Розміри СЗЗ для шламонакопичувачів металургійних підприємств і об'єктів енергетики (золовідвалів) визначаються розрахунком, але не менше 300 м. Для шламонакопичувачів хімічних та урановидобувних підприємств СЗЗ слід визначати відповідно до вимог [46].
Розміри СЗЗ від кар'єрів з видобутку залізних руд та гірських порід вибуховим способом, шламосховищ та шламовідстійників металургійного виробництва визначаються згідно з вимогами [46].
СЗЗ від кар'єрів видобутку гірських порід без застосування вибухових способів визначаються відповідно до класу шкідливості базового підприємства.
14.11.8Головні планувальні обмеження відображаються в масштабі основного креслення документації з просторового планування.
Примітка. Планувальні обмеження стосовно наявних об'єктів історико-культурної спадщини відображаються у складі історико-культурного опорного плану для населених пунктів, віднесених до історичних місць. Для інших населених пунктів відповідні обмеження відображаються на кресленнях опорного плану.
15ПРОТИПОЖЕЖНІ ВИМОГИ
15.1Розміщення пожежно-рятувальних підрозділів (частин)
15.1.1Пожежно-рятувальні підрозділи розміщуються в будинку пожежного депо, яке в залежності від кількості пожежної та аварійно-рятувальної техніки поділяється на такі типи:
I- 7 і більше одиниць;
II- 2-6 одиниць;
III- 1 одиниця.
15.1.2Розміщення пожежно-рятувальних підрозділів (частин) та їх комплектація пожежною та аварійно-рятувальною технікою на забудованих територіях або таких, що плануються під забудову, визначається відповідно до вимог [37], [104] з урахуванням таких критеріїв:
-кількість людей - мешканців;
-району виїзду пожежно-рятувального підрозділу, який визначається довжиною шляху сліду-вання.
Примітка. Кількість основних пожежних автомобілів приймається відповідно до вимог [104], але не менше визначених у таблиці 15.1.

 Комментарии по данной теме: За відсутності їх визначення орієнтовні параметри обмежень по зонах акустичного впливу

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.