Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0818 17

Характеристика грунтового покриву проводиться за агровиробничими типами грунтів

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Планировка и застройка территорий | Просмотров: 60 Характеристика грунтового покриву проводиться за агровиробничими типами грунтів щодо їх родючості та особливої цінності відповідно до вимог [3].
14.1.10При оглядовій оцінці запасів корисних копалин використовуються матеріали про їх типи та значення. За відсутності такої інформації надається тільки перелік родовищ відповідно до їх систематики.
14.1.11Характеристика лісових ресурсів здійснюється на підставі матеріалів Державного лісового фонду.
14.1.12Оглядова ландшафтна характеристика території має враховувати дані щодо елементів екологічної мережі (ліси, об'єкти природно-заповідного фонду як існуючі, так і зарезервовані до заповідання, водні акваторії, болота, озеленені території загального користування, водоохоронні зони, прибережні захисні смуги за умов їх визначення у відповідних проектах землеустрою щодо їх меж).
14.1.13Коротку характеристику інженерно-будівельної оцінки території необхідно виконувати при розробленні документації з просторового планування на місцевому рівні. За сукупністю оцінки відповідних факторів, визначаються території щодо сприятливості для будівництва.
За межами населених пунктів інженерно-будівельна оцінка виконується виключно в частині визначення природно-техногенної небезпеки за природними явищами.
Примітка. Додатково, відповідно до завдання на розроблення документації з просторового планування у зонах впливу об'єктів гірничо-видобувної промисловості на піставі наявних проектів може проводитись аналіз території щодо гірничо-геологічного обгрунтування по гірничих відводах: підпрацьованості, тектоніці, розломам, деформації поверхні та ризиків, що виникають від даної діяльності (у складі додаткового спеціалізованого розділу).
14.2Оцінка екологічних умов
14.2.1Планування та забудова населених пунктів здійснюється виключно з дотриманням вимог комплексної оцінки території. Території для будівництва нових і розвитку існуючих населених пунктів слід передбачати на землях, непридатних для сільськогосподарського використання, або на малоцінних землях відповідно до [3], а також поза межами лісових, рекреаційних і курортно- оздоровчих територій і територій природно-заповідного фонду.
14.2.2Визначення земельних ділянок для розміщення водоочисних споруд, водозаборів, полігонів твердих побутових відходів, інших об'єктів поводження з побутовими відходами, місць поховань слід здійснювати за межами населених пунктів відповідно до [3].
14.2.3Розроблення родовищ загально поширених будівельних корисних копалин в межах населених пунктів не допускається.
14.2.4Розміщення нових териконів та відвалів породи у межах населених пунктів забороняється.
14.2.5Розміщення будинків, споруд і комунікацій не допускається:
-на землях заповідників, заказників, ботанічних садів, дендрологічних парків; пам'яток природи, заповідних зон і зон регульованої рекреації національних природних парків (НПП) і регіональних ландшафтних парків (РЛП) [3];
-у межах прибережних захисних смуг і визначених зон охоронюваного ландшафту;
-на землях озеленених територій загального користування населених пунктів, включаючи землі міських лісів, лісопарків, лугів, лугопарків, гідропарків, зон стаціонарної рекреації НПП і РЛП, якщо об'єкти, які проектуються, не призначені для відпочинку та спорту;
-у зонах охорони гідрометеорологічних станцій;
-в межах санітарно-захисних зон;
-у першій зоні санітарної охорони джерела питного водопостачання і майданчиків водопровідних споруд, якщо об'єкти, що проектуються, не пов'язані з експлуатацією джерел (зона встановлюється від межі ділянки споруди або від локальної свердловини);
102-у першій зоні округу санітарної охорони курортів, якщо об'єкти які проектуються, не пов'язані з експлуатацією природних лікувальних ресурсів курорту;
-на територіях закритих кладовищ, звалищ, полігонів твердих побутових відходів;
-у зонах активних геологічних розломів, які ускладнені сейсмічністю території на підставі висновків окремого проекту щодо гірничо-геологічного обґрунтування;
-у охоронних зонах магістральних газо-, нафто-, продуктопроводів, складів паливно-мастильних матеріалів, повітряних ліній електропередач без наявності відповідних погоджень;
-у визначених охоронних зонах об'єктів і територій природно-заповідного фонду, крім об'єктів для відпочинку і спорту, що не мають негативного впливу на навколишнє природне середовище;
-на земельних ділянках, забруднених органічними і радіоактивними відходами;
-у санітарно-захисних зонах породних відвалів вугільних, сланцевих шахт і збагачувальних фабрик.

 Комментарии по данной теме: Характеристика грунтового покриву проводиться за агровиробничими типами грунтів

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.