Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0818 17

Таблиця 11.9 - Мінімальні відстані від прийомних радіостанцій до усіхджерел індустріальних радіоперешкод

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Планировка и застройка территорий | Просмотров: 91 Таблиця 11.9 - Мінімальні відстані від прийомних радіостанцій до усіхджерел індустріальних радіоперешкод
Джерела індустріальних радіоперешкодВідстань, м
Шосейні дороги з інтенсивним рухом автотранспорту400
Електрифіковані залізниці, трамвайні й тролейбусні лінії2000
Промислові підприємства, великі гаражі, автобази, авторемонтні майстерні, лікувальні установи, які мають електроапаратуру:
- з пристроями перешкодозаглушування, що відповідають вимогам норм допустимих радіоперешкод1000
- без пристроїв перешкодозаглушування2000
Повітряні лінії електрозв'язку:
- з високочастотним ущільненням1000
- без високочастотного ущільнення500
Лінії електропередачі напругою, кВ:
6-35500
110-2201000
300-7502000
11.5Розміщення інженерних мереж
11.5.1Інженерні мережі слід прокладати переважно у межах поперечних профілів вулиць і доріг: під тротуарами і розділювальними смугами - інженерні мережі в колекторах, каналах або тунелях; у межах розділювальних смуг - теплові мережі, водопровід, газопровід та каналізацію.
При ширині проїзної частини більше 22 м слід передбачати розміщення мереж водопроводу з обох боків вулиць.
11.5.2При реконструкції проїзної частини вулиць і доріг з улаштуванням дорожніх покриттів, під якими розміщені підземні інженерні мережі, слід передбачати перенесення цих мереж на розділю- вальні смуги і під тротуари. Допускається під проїзними частинами вулиць збереження існуючих та прокладання у каналах і тунелях нових мереж. В межах існуючих вулиць, що не мають розділю-вальних смуг, допускається розміщення нових інженерних мереж під проїзною частиною за умови прокладання їх у тунелях або каналах. Допускається прокладання газопроводу під проїзною частиною вулиць за умови дотриманням вимог [84].
11.5.3Прокладання підземних інженерних мереж може передбачатися суміщеним:
-у тунелях за необхідності одночасного розміщення теплових мереж діаметром від 500 мм до 900 мм;
-в умовах реконструкції водопроводу діаметром від 200 мм до 300 мм;
-більше десяти телекомунікаційних кабелів і десяти силових кабелів напругою до 10 кВ;
-при реконструкції будівель і районів забудови, що історично склалася;
-при нестачі місця у поперечному профілі вулиць для розміщення мереж у траншеях;
-у місцях перетину з магістральними вулицями і залізничними пунктами.
У тунелях допускається також прокладання повітропроводів, напірної каналізації та інших інженерних мереж.
Примітка 1. На ділянках забудови із складними ґрунтовими умовами (лесові, просідаючі) слід передбачати прокладання інженерних мереж у прохідних тунелях.
Примітка 2. На сельбищних територіях у складних планувальних і гідрогеологічних умовах допускається прокладання наземних теплових мереж.

 Комментарии по данной теме: Таблиця 11.9 - Мінімальні відстані від прийомних радіостанцій до усіхджерел індустріальних радіоперешкод

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.