Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0818 17

Громадські будинки і споруди масового відвідуванняРозрахункова

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Планировка и застройка территорий | Просмотров: 91 Громадські будинки і споруди масового відвідуванняРозрахункова
одиницяКількість машиномісць, не менше
8Підприємства побутового обслуговування населення (будинки побуту, хімчистки, лазні)На 100 працюючих та одночасних відвідувачів5-8
9Спортивні будинки і споруди, стадіони, зали і басейниНа 100 відвідувачів та
обслуговуючого
персоналу6-10
10Вокзали залізничного, річкового, морського, автомобільного і повітряного транспортуНа 100 пасажирів, які прибувають у годину "пік" та обслуговуючого персоналу15-20
Примітка 1. Мінімальні показники в таблиці наведені для населених пунктів з відносно низьким рівнем автомобілізації на розрахунковий термін (до 280 автомобілів на 1000 жителів), максимальні - для населених пунктів з відносно високим рівнем автомобілізації (280-350 автомобілів на 1000 жителів).
Примітка 2. На відкритих автостоянках біля закладів культурно-побутового обслуговування, підприємств торгівлі і відпочинку, окремих будинків і споруд масового відвідування, а також на автостоянках і в гаражах для постійного зберігання автомобілів слід виділяти місця для особистих автотранспортних засобів людей з інвалідністю, визначаючи їх спеціальною розміткою і спеціальними знаками. Місткість їх визначається залежно від загальної місткості автостоянки чи гаража і складає: до 100 автомобілів - 4 місця-стоянки для людей з інвалідністю; від 100 до 200 - 5-7 місць-стоянок, більше 200 - за розрахунком. Для лікувально-профілактичних закладів, які відвідують люди з інвалідністю при їх амбулаторному лікуванні, кількісь машиномісць для людей з інвалідністю приймати з розрахунку 10-15 % від загальної місткості автостоянки, які повинні бути позначені спеціалізованою розміткою та дорожніми знаками.
Примітка 3. Розрахункова кількість машиномісць враховує зберігання усіх категорій легкових автомобілів, включаючи й мототранспортні засоби.
Примітка 4. Залежно від місцевих умов і за відповідного обгрунтування розрахункову кількість машиномісць допускається збільшувати або зменшувати, але не більше ніж на 20 %.
Примітка 5. У разі розміщення в громадських будинках і спорудах різних за функціональним призначенням об'єктів масового відвідування розрахунок загальної потреби в машиномісцях біля них здійснюється як сума для кожного з цих об'єктів.
Примітка 6. Стоянки для установ та організацій з малою кількістю машиномісць рекомендується групувати у стоянки загального користування місткістю не менше 20 машиномісць.
Примітка 7. У найкрупніших, крупних та великих містах кількість та впорядкування машиномісць для тимчасового зберігання автомобілів повинна зменшуватися у напрямку від периферії до загальноміського центру.
Примітка 8. Кількість машиномісць визначено з урахуванням кількості обслуговуючого персоналу та відвідувачів. Місця для тимчасового зберігання автомобілів на автостоянках можуть передбачатися на території об'єктів громадського призначення на відстані від будівель відповідно до [46].
Примітка 9. Розрахункова кількість машиномісць на автостоянках і в гаражах біля парків культури та відпочинку (на 100 відвідувачів), що розташовані біля станцій метрополітену чи швидкісного трамвая, може бути зменшена на 50-70 % відповідно до дальності пішохідних підходів.
Примітка 10. Розрахункову кількість велосипедних стоянок біля громадських комплексів, закладів, окремих будинків і споруд масового відвідування слід приймати за розрахунком - слід улаштовувати велопарковки на 10 паркомісць з передбаченням території'! під розширення в разі фіксації підвищеного попиту.
10.8.11Використання доріжок, тротуарів та пішохідних і зелених зон для стоянки автотранспорту не допускається.
10.8.12В промислових, комунальних та складських зонах треба передбачати тимчасове зберігання автомобілів працівників відповідних підприємств, а також постійне зберігання усіх транспортних засобів, що належать відповідному підприємству.

 Комментарии по данной теме: Громадські будинки і споруди масового відвідуванняРозрахункова

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.