Громадські будинки і споруди масового відвідуванняРозрахункова

Громадські будинки і споруди масового відвідуванняРозрахункова
одиницяКількість машиномісць, не менше
8Підприємства побутового обслуговування населення (будинки побуту, хімчистки, лазні)На 100 працюючих та одночасних відвідувачів5-8
9Спортивні будинки і споруди, стадіони, зали і басейниНа 100 відвідувачів та
обслуговуючого
персоналу6-10
10Вокзали залізничного, річкового, морського, автомобільного і повітряного транспортуНа 100 пасажирів, які прибувають у годину \”пік\” та обслуговуючого персоналу15-20
Примітка 1. Мінімальні показники в таблиці наведені для населених пунктів з відносно низьким рівнем автомобілізації на розрахунковий термін (до 280 автомобілів на 1000 жителів), максимальні – для населених пунктів з відносно високим рівнем автомобілізації (280-350 автомобілів на 1000 жителів).
Примітка 2. На відкритих автостоянках біля закладів культурно-побутового обслуговування, підприємств торгівлі і відпочинку, окремих будинків і споруд масового відвідування, а також на автостоянках і в гаражах для постійного зберігання автомобілів слід виділяти місця для особистих автотранспортних засобів людей з інвалідністю, визначаючи їх спеціальною розміткою і спеціальними знаками. Місткість їх визначається залежно від загальної місткості автостоянки чи гаража і складає: до 100 автомобілів – 4 місця-стоянки для людей з інвалідністю; від 100 до 200 – 5-7 місць-стоянок, більше 200 – за розрахунком. Для лікувально-профілактичних закладів, які відвідують люди з інвалідністю при їх амбулаторному лікуванні, кількісь машиномісць для людей з інвалідністю приймати з розрахунку 10-15 % від загальної місткості автостоянки, які повинні бути позначені спеціалізованою розміткою та дорожніми знаками.
Примітка 3. Розрахункова кількість машиномісць враховує зберігання усіх категорій легкових автомобілів, включаючи й мототранспортні засоби.
Примітка 4. Залежно від місцевих умов і за відповідного обгрунтування розрахункову кількість машиномісць допускається збільшувати або зменшувати, але не більше ніж на 20 %.
Примітка 5. У разі розміщення в громадських будинках і спорудах різних за функціональним призначенням об\’єктів масового відвідування розрахунок загальної потреби в машиномісцях біля них здійснюється як сума для кожного з цих об\’єктів.
Примітка 6. Стоянки для установ та організацій з малою кількістю машиномісць рекомендується групувати у стоянки загального користування місткістю не менше 20 машиномісць.
Примітка 7. У найкрупніших, крупних та великих містах кількість та впорядкування машиномісць для тимчасового зберігання автомобілів повинна зменшуватися у напрямку від периферії до загальноміського центру.
Примітка 8. Кількість машиномісць визначено з урахуванням кількості обслуговуючого персоналу та відвідувачів. Місця для тимчасового зберігання автомобілів на автостоянках можуть передбачатися на території об\’єктів громадського призначення на відстані від будівель відповідно до [46].
Примітка 9. Розрахункова кількість машиномісць на автостоянках і в гаражах біля парків культури та відпочинку (на 100 відвідувачів), що розташовані біля станцій метрополітену чи швидкісного трамвая, може бути зменшена на 50-70 % відповідно до дальності пішохідних підходів.
Примітка 10. Розрахункову кількість велосипедних стоянок біля громадських комплексів, закладів, окремих будинків і споруд масового відвідування слід приймати за розрахунком – слід улаштовувати велопарковки на 10 паркомісць з передбаченням території\’! під розширення в разі фіксації підвищеного попиту.
10.8.11Використання доріжок, тротуарів та пішохідних і зелених зон для стоянки автотранспорту не допускається.
10.8.12В промислових, комунальних та складських зонах треба передбачати тимчасове зберігання автомобілів працівників відповідних підприємств, а також постійне зберігання усіх транспортних засобів, що належать відповідному підприємству.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code