Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0818 17

Відстань від будинків і меж земельних ділянок установ та організацій громадського обслу-говування слід приймати

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Планировка и застройка территорий | Просмотров: 101 Відстань від будинків і меж земельних ділянок установ та організацій громадського обслу-говування слід приймати не меншою ніж та, що наведена у таблиці 9.1.
Таблиця 9.1 - Відстань від будинків і меж земельних ділянок установ та організацій громадського обслуговування
Будинки (земельні ділянки), установи та організації громадського обслуговуванняВідстань від будинків (меж, ділянок) установ та організацій громадського обслуговування, м
до червоної лініїдо стін житлових будинківдо будинків зак-ладів загальної середньої освіти, закладів до-шкільної освіти
у міських населених пунктаху сільських населених пунктах
Заклади дошкільної освіти та заклади загальної середньої освіти (від зовнішньої стіни будинку)2525**
50За нормами інсоляції та освітленості
Приймальні пункти вторинної сировини——20*50
Пожежні депо1010За 15.1.4За 15.1.4
Кладовища традиційного поховання і крематорії66300300
Кладовища для поховання після кремації66100100
Кладовища традиційного поховання, для яких вичерпаний кладовищний період у містах
у сільських населених пунктах6650***
100***50***
100***
Культурно-видовищні заклади та культові будинки та споруди2552525
* Будинок із входами і вікнами.
** Чисельник - відстані від меж ділянки, знаменник - від будинку. Відповідно до місцевих умов допус-кається зменшувати відстань від будинку до червоної лінії до 10 м за умови створення зеленої захисної смуги завширшки не менше 6 м. Відстань від меж ділянки до житлового будинку з вікнами (у сільській місцевості) - не менше 10 м, до глухої стіни - 5 м, від будинку до глухої стіни - 15 м.
*** Згідно з ДержСанПіН 2.2.2-028.
Примітка 1. Ділянки закладів дошкільної освіти та загальної середньої освіти, лікарень не повинні безпосередньо прилягати до магістральних вулиць.
Примітка 2. Приймальні пункти вторинної сировини слід ізолювати смугою зелених насаджень і передбачати до них під'їзди для автомобільного транспорту.
Примітка 3. На земельній ділянці лікарні слід передбачати окремі в'їзди до зони господарської та корпусів:
лікувальних - для інфекційних і неінфекційних лікарень (окремо) і патолого-анатомічного.
10ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА
10.1Зовнішній транспорт
10.1.1При плануванні територій населених пунктів та інших територій необхідно передбачати формування системи транспортних комунікацій та споруд усіх видів зовнішнього (дальнього і приміського) та внутрішнього (міського та сільського) транспорту, здатних забезпечувати функціо-нальну цілісність і соціально - економічні взаємозв'язки з основними спорудами та комунікаціями внутрішнього транспорту населеного пункту між собою, іншими населеними пунктами та об'єктами відповідної системи розселення.
10.1.2Для організації пасажирських і вантажних перевезень між населеними пунктами, а також обслуговування рухомого складу у межах населених пунктів та прилеглих до них територій слід передбачати комунікації і споруди зовнішнього транспорту. їх призначення, потужність і розміщення визначаються, виходячи із значення кожного з видів зовнішнього транспорту в державній, регіональній та обласній транспортній системі. Комунікації та споруди зовнішнього транспорту, в тому числі сортувальні та вантажні залізничні станції, транспортно-складські комплекси, транзитні автомобільні дороги, необхідно розміщувати за межами населених пунктів.

 Комментарии по данной теме: Відстань від будинків і меж земельних ділянок установ та організацій громадського обслу-говування слід приймати

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.