Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0818 17

У зонах відпочинку доцільно передбачати розміщення закладів і підприємств

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Планировка и застройка территорий | Просмотров: 101 У зонах відпочинку доцільно передбачати розміщення закладів і підприємств обслуго-вування шляхом формування громадських центрів.
Розміри територій з урахуванням функціонального призначення громадського центру слід
приймати у % від його загальної площі:
а) культурно-видовищних закладів- 1-2;
б)фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд- 2-4;
в)пляжів і пристроїв для відпочинку на воді- 4-8;
г)майданчики для відпочинку дітей- 3-6;
д)майданчиків відпочинку та розваг дорослих- 5-7;
е) адміністративно-господарських споруд- 4-5;
е)зелених насаджень і квітників- до 70.
Примітка. Розміри території для короткочасного відпочинку дітей у разі її розміщення поблизу міської забудови можуть бути збільшені, але не більше ніж на 20 %.
8.4.4В межах прибережних смуг річок і озер слід передбачати організацію пляжів з розрахунку їх площі на одного відвідувача - не менше 8 м2, для маломобільних осіб - не менше 10 м2.
Довжину берегової смуги річкових і озерних пляжів слід приймати не менше 0,25 м на одного відвідувача.
Примітка. Розміри територій та довжину берегової смуги морських пляжів у зонах відпочинку необхідно приймати згідно з 8.5.6.
8.4.5На прилеглих до зони пляжів територіях та водних просторах слід створювати припляжну і акваторіальну зони. Для орієнтовних розрахунків площі території вказаних зон на одного відві - дувача слід приймати: припляжної у прибережній захисній смузі малих і середніх річок та водойм 10 м2, великих річок, водосховищ та озер 25 м2; акваторіальної 5 м2 (для купання).
8.4.6Площу території різного функціонального використання у припляжній, пляжній і аквато- ріальній зонах морів, річок та озер слід визначати відповідно до показників, наведених у таблиці 8.4.
Таблиця 8.4 - Площа території різного функціонального використання у припляжній, пляжній і акваторіальній зонах морів, річок та озер
ЗонаСекторПлоща сектора, % загальної площі зони
АкваторіальнаКупання75-90
Дитячий3,5
Спортивний5-10
Риболовства3-5
ПляжнаСолярію, аерарію40-60
Обслуговування і пішохідних комунікацій8-13
Дитячий5-7
Спортивний8-10
Відпочинку на озеленених ділянках20-40
ПрипляжнаАдміністративно-господарський3-5
Рятувально-медичний1-2
Обслуговування і пішохідних комунікацій19-27
Спортивний7-12
Відпочинку на озеленених ділянках50-70

 Комментарии по данной теме: У зонах відпочинку доцільно передбачати розміщення закладів і підприємств

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.