Таблиця 6.5 – Площа та розміщення майданчика роздільного збирання побутових відходів на житловій території

Таблиця 6.5 – Площа та розміщення майданчика роздільного збирання побутових відходів на житловій території
Спосіб
збиранняПлоща планувального модуля, м2Відстань від вікон житлових, громадських будівель, м
Планувальний модуль (1 контейнер)Планувальний модуль (2 контейнера)
0,4 м31,1 м30,8 м32,2 м3
Наземний7,510,0011,0016,0020
Підземний3,55,5Визначаються за технічними умовами
Вакуумний3,55,5Визначаються за технічними умовами
Примітка 1. На місце розташування та площу майданчика для збирання побутових відходів впливає їх спосіб видалення: наземний та підземний або вакуумний (пневматичний).
Примітка 2. Планувальний модуль підземного та вакуумного способу може збільшувати об\’єм накопичення побутових відходів до 5-10 м3 відповідно, якщо це не суперечить технічним умовам.
Примітка 3. Відстань від наземних майданчиків для збирання побутових відходів до фізкультурних майданчиків, майданчиків для ігор дітей і відпочинку дорослих слід приймати не менше 20 м. Пішохідну доступність майданчика збирання побутових відходів слід приймати не більше 100 м.
Площа наземних майданчиків вказана з урахуванням благоустрою.
Примітка 4. Майданчики збирання побутових відходів для наземного способу проектуються відповідно до вимог [96]. Майданчики підземного та вакуумного способу збирання проектуються відповідно до містобудівних та технічних умов.
Примітка 5. При блокуванні планувальних модулів на більшу кількість обладнання з додаванням кожного наступного планувального модуля площа суми блоків зменшується від 2 м2 до 5 м2 в залежності від типу модуля та способу їх блокування.
Примітка 6. Майданчик збирання побутових відходів повинен бути обладнаний для прийому небезпечних відходів (хімічні джерела струму, побутові акумулятори тощо).
Примітка 7. Місця збирання побутових відходів на житлових територіях слід розташовувати не з підвітряного боку, не на протягах, а з забезпеченням норм аерації території. Майданчик для збирання побутових відходів для установ громадського обслуговування допускається розміщувати за спеціальним завданням, погодженим з місцевими органами влади.
Примітка 8. Місця збору великогабаритних побутових відходів (меблі, побутова техніка, будівельні відходи тощо) слід розміщувати на сельбищній території в комунальних кварталах або комунально- складських зонах.
Садибна забудова
6.1.30Садибну забудову слід передбачати:
-в межах населеного пункту переважно на вільних територіях, на ділянках, потенційно придатних для будівництва;
-у приміських зонах – на резервних територіях, що плануються до включення у межу міста, за винятком зелених зон;
-у нових селищах і тих, що розвиваються, розміщених у межах 30-40-хвилинної транспортної доступності.
З метою збереження масштабу планування і забудови історичного населеного пункту у зонах існуючої індивідуальної садибної забудови слід забезпечувати збереження історичного характеру середовища.
В найкрупніших містах нову садибну або блоковану забудову слід розміщувати в існуючих районах садибної забудови лише за наявності територіальних ресурсів відповідно до документації з просторового планування.
Примітка. Розміщення садибної забудови в межах приаеродромної території можливо за умови дотримання вимог [108] та відсутності потенційного ризику авіаційної події.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code