Таблиця 6.4 – Розміри майданчиків у складі прибудинкових територій

Таблиця 6.4 – Розміри майданчиків у складі прибудинкових територій
МайданчикиПитомі розміри майданчиків
м2 на одну особуодну житлову одиницю (квартиру)
Для ігор дітей дошкільного і молодшого шкільного віку0,71,75
Для відпочинку дорослого населення0,20,5
Для тимчасової стоянки автомобілівЗгідно з розділом 10
Для тимчасової стоянки велосипедів0,10,25
Для занять фізкультурою2,05,0
Для збирання побутових відходівЗа розрахунком згідно з таблицею 6.5
Для вигулювання домашніх тварин*0,30,3
Примітка 1. Відстані від майданчиків для занять фізкультурою встановлюються залежно від їхніх шумових характеристик.
* Майданчики для вигулювання домашніх тварин мають влаштовуватися поза межами прибудинкових територій на спеціально визначених ділянках на відстані не менше ніж 40 м від вікон житлового будинку та майданчиків для ігор і відпочинку та занять фізкультурою.
Примітка 2. За рішенням органів місцевого самоврядування на прибудинкових територіях можуть облашто- вуватися майданчики для господарських цілей (для сушіння білизни та чищення килимів) з розрахунку 0,1 м2 на одну особу або 0,25 м2 на одну житлову одиницю (квартиру). Відстані від майданчиків для господарських цілей до найбільш віддаленого входу у житловий будинок слід приймати не більше 100 м.
Примітка 3. Майданчики для ігор дітей та території озеленення мають розміщуватися усередині житлової групи (житлового кварталу) з можливим їх улаштуванням на відкритих озеленених терасах житлових та громадських будинків.
Майданчики для занять фізкультурою рекомендується розміщувати як окрему озеленену зону (мікро-районний сквер), що обслуговує мікрорайон або групу житлових кварталів, які формують цілісний мікрорайон. За наявності мікрорайонного скверу з фізкультурно-спортивною зоною площу фізкультурних майданчиків в межах прибудинкових територій слід передбачати за нормою 0,2 м2 на одну особу при дотриманні нормативу зелених насаджень обмеженого користування 6 м2 на одну особу житлового будинку.
6.1.29В межах багатоквартирної забудови слід передбачати збирання побутових відходів (наземний, підземний або вакуумний спосіб). Збирання побутових відходів на житловій території передбачається майданчиками, на яких розміщують контейнери для роздільного зберігання побутових відходів із зручними під\’їздами для сміттєвозів [62] та [96].Норми утворення побутових відходів для новоутворюваних населених пунктів приймають на одну розрахункову одиницю (особу, робоче місце) згідно з вимогами [40] або за таблицею 11.4. Площа контейнерних май – данчиків для збирання побутових відходів та відстань їх розміщення від вікон житлових та громадських будинків наведено в таблиці 6.5.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code