НОТИФІКОВАНІ ОРГАНИ, ЗАЛУЧЕНІ ДО СЕРТИФІКАЦІЇ ВІДПОВІДНОСТІ

НОТИФІКОВАНІ ОРГАНИ, ЗАЛУЧЕНІ ДО СЕРТИФІКАЦІЇ ВІДПОВІДНОСТІ

(1) У країнах-членах функціонують різні системи сертифікації та нагляду за ринком. Багато третіх сторін, залучених до таких схем, стають нотифікованими органами згідно зі статтею 18 Директиви будівельних виробів. В кожній національній системі для цих органів існує певна термінологія.

(2) Багато рішень Комісії, пов\’язаних із сертифікацією відповідності будівельних виробів, базується на кумулятивній процедурі, в якій для різного можливого передбаченого застосування виробу передбачені різні способи сертифікації відповідності (див. зноску 4). Тому тип залученого нотифікованого органу, якщо це має місце, залежить від діапазону передбачуваного застосування, обраного виробником.
(3) Недоречно порівнювати роль та завдання типів нотифікованих органів за CPD з термінологією чи практикою, яка існує в державах-членах, тому що функції таких органів необов\’язково такі, як це традиційно прийнято за національним законодавством.
(4) Нотифіковані органи за одним і тим же виробом (виробами), характеристиками виробу (чи типом випробування) мають регулярно обмінюватися досвідом та інформацією, які необхідні для виконання їх завдань так, щоб процедури були відповідними та прозорими, а результати відтворюваними. Такий обмін має здійснюватись у відповідній галузевій групі нотифікованих органів (GNB). Питання, в яких зацікавлені всі, пропонуються консультативній групі GNB.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code