Щодо дотримання вимог законодавства при передачі у приватну власність земельних ділянок в межах \”червоних ліній\”

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ
В К А З І В К А
N 39 від 15.07.97
м.Київ
  Щодо дотримання вимог законодавства при передачі у приватну власність земельних ділянок в межах \”червоних ліній\”
Передача у приватну власність земельних ділянок в межах \”червоних ліній\” проводиться на підставі матеріалів, що підтверджують їх розмір (земельно-облікова документація, дані бюро технічної інвентаризації тощо), в розмірах, установлених Земельним кодексом України.
Використання часток земельних ділянок, що опинились в межах \”червоних ліній\”, здійснюється відповідно до обмежень, які визначаються органами містобудування і архітектури з урахуванням генерального плану населеного пункту.
При необхідності для державних або громадських потреб приватизовані земельні ділянки вилучаються шляхом викупу відповідними органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування в порядку, передбаченому Земельним кодексом України.
Однак до Держкомзему надходять звернення стосовно приватизації земельних ділянок в межах \”червоних ліній\” і щодо порушень чинного законодавства, які при цьому мають місце.
З метою виправлення допущених порушень при приватизації земельних ділянок в межах \”червоних ліній\” і недопущення їх в подальшому зобов\’язую:
1. Голову Державного комітету Автономної Республіки Крим по земельних ресурсах і єдиному кадастру, начальників обласних, Київського і Севастопольського міських управлінь земельних ресурсів:
1.1. При приватизації земельних ділянок в межах \”червоних ліній\” керуватись виключно законодавчими актами України з урахуванням вищевикладеного.
1.2. Перевірити раніше розроблену технічну документацію по складанню і видачі державних актів громадянам, при розробці якої виникли зазначені питання.
1.3. При виявленні фактів порушень внести відповідним органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування подання щодо внесення змін в документацію і прийняття рішень у відповідності з діючим законодавством.
1.4. Проінформувати Комітет про проведену роботу до 1 жовтня цього року.
1.5. Головному управлінню землеустрою (Леонець В.О.) узагальнити подану інформацію і подати пропозиції керівництву Комітету до 1 листопада 1997 року.
1.6. Контроль за виконанням цієї вказівки залишаю за собою.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code