Архітектурно-планувальна концепція ділового комплексу

Архітектурно-планувальна концепція ділового комплексу
 Концепція реконструкції охоплює територію, обмежену з півночі – вулицею Інженерною, з півдня – вулицею Промисловою, яка є початком Південного мосту крізь річку Дніпро. Концепція ділового комплексу складається з трьох черг забудови : 1 черги – 33 000 кв.м; 2 черги – 21 000 кв.м; 3 черги – 46 800 кв.м. Площа на 1 людину в діловому комплексі складає – 6-15 кв.м.
Багатофункціональний комплекс запроектовано на території промислових підприємств Нижньої телички, біля станції метро \”Видубичі” та в 29 км від міжнародного аеропорту – Бориспіль. Ця територія перспективного використання громадського центру \”Нижня Теличка” для ділового призначення з висотністю від 25 до 16 поверхів. 
Діловий комплекс запроектовано для забезпечення умов міжнародних стандартів комунікацій ділової активності по вулиці Інженерній у Голосіївському районі міста Київ. Передпроектні пропозиції ділового комплексу складаються з трьох черг забудови. Кожна черга складається з архітектурних об`ємів – офісних веж 24, 14 та 5-10-16 поверхових, з центром композиції – скляною частково нависаючою рекреаційною галереєю. Територія ділового комплексу частково озеленена у зв\’язку з тим, що проектом забудови Нижньої Телички передбачається озеленення зон ділового центру та берегової зони Дніпра. Зі сторони вулиці Індустріальної розташовано фойє з банком. Конференц-зал, який придає фасаду динамічність розташовано як центр композиції та оточено рекреаційно-виставковою галереєю. Використання скла дозволяє комплексу бути менш матеріалістичним та більш легким на вигляд із врахуванням нічного освітлення. Пропозиціями передбачається геликоптерний майданчик.
Діловий комплекс запроектовано з ритмом веж в 24, 14 та 5-10-16 поверхів, з трьох рівневою підземною та наземною автостоянкою на 720 машиномісць загальною площею 21 600 кв. м. Зона харчування з їдальнею та кафе розміщено на першому стилобатному поверсі та всередені другої черги забудови. Вхід в діловий комплекс здійснюється крізь центральний вхід з проїзду та крізь боковий проїзд. Фізкультурно-оздоровчий та розважальний центр запроектовано на 1 та 2 поверсі ділового комплексу третьої черги забудови. Поверховість ділового комплексу може складати: 
висота стель фойє та вестибулю 4,2-5,4 м; 
висота стель офісного блоку – 3-3,3 м; 
висота стель глядатської та спортивної зали 6-9 м. 
Відношення парковочних місць складає не менше 1 місце на 60 кв.м орендованих площ ділового комплексу. Глибина поверху в межах 20 метрів від вікна до вікна.
Відкрите багатофункціональне планування поверхів складається з розгалуженої системи комунікацій з трьома центральними входами, та двома  службовими з можливістю розвантаження вантажного транспорту. В кожному офісному блоці знаходяться по два пасажирських та по два вантажних ліфта.
Ділянка, що проектується вільна від зелених насаджень, тому для функціонування ділового комплексу створюється на території 40 % озеленення та організується рекреаційна галерея з виставковими площами – 1 500 кв.м

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code