Про організацію постійно діючої виставки-ярмарку в алеях парку \”Володимирська гірка\” та на вулиці Володимирській, 1 – 14

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 30.05.2013 р. N 816
Київ
Про організацію постійно діючої виставки-ярмарку в алеях парку \”Володимирська гірка\” та на вулиці Володимирській, 1 – 14
Відповідно до Закону України \”Про столицю України – місто-герой Київ \”, статті 30 Закону України \”Про місцеве самоврядування в Україні\”, рішень Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418 \”Про визначення порядку організації та проведення у Києві недержавних масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру\”, від 25 грудня 2008 року N 1051/1051 \”Про Правила благоустрою міста Києва\”, від 28 лютого 2013 року N 97/9154 \”Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Києві\”, враховуючи пропозиції Громадської організації \”Асоціація артгалерей України\”, громадської організації \”Київ 3000\”, громадської організації \”Алея вільних художників\”, з метою розвитку культурно-мистецької діяльності в алеях парку \”Володимирська гірка\” та на вулиці Володимирській у Шевченківському районі, повного задоволення попиту киян та гостей міста товарами образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької та сувенірної продукції, в межах функцій органу місцевого самоврядування:
1. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації за пропозиціями громадської організації \”Асоціація артгалерей України\” організувати в алеях парку \”Володимирська гірка\” та на вулиці Володимирській, 1 – 14 проведення постійно діючої виставки-ярмарку образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької та сувенірної продукції.
2. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за пропозиціями громадської організації \”Асоціація артгалерей України\” залучити художників, майстрів творчих об\’єднань та творчих спілок, а також інших суб\’єктів господарювання, які будуть реалізовувати продукцію образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької та сувенірної продукції, до організації та здійснення торгівлі, визначати їх кількість та затверджувати схему місць їх розташування в установленому порядку.
3. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати контроль за дотриманням суб\’єктами господарювання під час проведення постійно діючої виставки-ярмарку образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької та сувенірної продукції правил благоустрою та забезпечити функціонування об\’єктів торговельної мережі у встановленому порядку.
4. Просити Головне управління МВС України в м. Києві забезпечувати охорону громадського порядку під час проведення постійно діючої виставки-ярмарку образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, авторської художньої, культурно-мистецької, сувенірної продукції.
5. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов\’язків забезпечити висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов\’язків.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code