Про встановлення тарифів на комунальні послуги

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 29.12.2010 р. N 1222
Київ
Про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виконавцям цих послуг усіх форм власності для здійснення розрахунків з населенням, згідно з тарифами на теплову енергію, затвердженими Національною комісією регулювання електроенергетики України
Відповідно до законів України \”Про місцеве самоврядування в Україні\”, \”Про столицю України – місто-герой Київ\”, \”Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України\”, \”Про теплопостачання\”, \”Про житлово-комунальні послуги\”, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630 (із змінами і доповненнями), Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 N 190, Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 N 955 (із змінами і доповненнями), постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14.12.2010 N 1726 \”Про затвердження тарифів на теплову енергію ЗАТ \”ЕКОСТАНДАРТ\” та від 14.12.2010 N 1729 \”Про затвердження тарифів на теплову енергію АЕК \”Київенерго\”, в межах функцій органу місцевого самоврядування:
1. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виконавцям цих послуг усіх форм власності для здійснення розрахунків з населенням, з оплатою останнім не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, та ввести в дію з 01.02.2011, що додаються.
2. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води виконавцям цих послуг усіх форм власності для здійснення розрахунків з населенням, з оплатою останнім після 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, та ввести в дію з 01.02.2011, що додаються.
3. Взяти до відома, що тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води, встановлені пунктами 1 та 2 цього розпорядження, враховують вартість холодної води.
4. Визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2011, тарифи на теплову енергію, що виробляється АК \”Київенерго\” та ЗАТ \”ЕК \”ДАРтеплоцентраль\” для відпуску балансоутримувачам теплових пунктів, в тому числі житлово-експлуатаційним організаціям, житлово-будівельним кооперативам, об\’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, іншим балансоутримувачам жилих будинків усіх форм власності, для вироблення/створення комунальних послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води населенню, затверджені розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2010 N 392 \”Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення\”.
5. Визнати таким, що втратило чинність з 01.02.2011, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2010 N 392 \”Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення\”.
6. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов\’язків.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code