Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0314 09

Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток, історичних ареалів та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Культурное наследие | Просмотров: 3 011
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
 
 
НАКАЗ
 
21.12.2012року
№ 1566
 
 
м. Київ
 
Про затвердження науково-проектної
документації щодо меж і режимів використання
зон охорони пам’яток, історичних ареалів та
занесення об’єктів культурної
спадщини до Державного реєстру
нерухомих пам’яток України
 
Відповідно до статей 5, 14, 32 Закону України "Про охорону культурної спадщини", враховуючи рішення засідань Експертної комісії з розгляду питань занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України (протоколи від 06.09.2012 № 4/12, від 20.11.2012 № 5/12), Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України (протоколи від 05.04.2012 № 54, від 11.09.2012 № 56, від 26.11.2012 № 59), у межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 № 388,
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Затвердити межі і режими використання:
- зон охорони пам’ятки історії національного значення – фортеці Кодак у с.Старі Кодаки Дніпропетровського району Дніпропетровської області (охоронний № 040007-Н), визначених науково-проектною документацією, розробленою Науково-дослідним інститутом пам’яткоохоронних досліджень (додається);
- зон охорони пам’яток та історичних ареалів м. Миргорода Полтавської області, визначених науково-проектною документацією, розробленою Науково-дослідним інститутом пам’яткоохоронних досліджень (додається).
2. Визначити, що науково-проектна документація, зазначена в пункті 1 цього наказу, зберігається в Департаменті культурної спадщини та культурних цінностей Міністерства культури України.
3. Занести до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення об’єкти культурної спадщини:
- у Автономній Республіці Крим згідно з переліком, викладеним у додатку 1;
- у Запорізькій області згідно з переліком, викладеним у додатку 2;
- у Одеській області згідно з додатком 3;
- у Сумській області згідно з переліком, викладеним у додатку 4;
- у Чернігівській області згідно з переліком, викладеним у додатку 5;
- у м. Києві згідно з переліком, викладеним у додатку 6.
4. Визнати такими, що не підлягають занесенню до Державного реєстру нерухомих пам’яток України у зв’язку з невідповідністю критеріям, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1760 "Про затвердження Порядку визначення категорій пам’яток для занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України”, об’єкти культурної спадщини:
- у Автономній Республіці Крим згідно з переліком, викладеним у додатку 7;
- у Чернігівській області згідно з додатком 8;
- у м. Києві згідно з додатком 9.
5. Республіканському комітету Автономної Республіки Крим з охорони культурної спадщини, управлінню культури і туризму Запорізької обласної державної адміністрації, управлінню охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, управлінню культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, Головному управлінню культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації, Головному управлінню охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації:
5.1. Забезпечити протягом 2013 року приведення у відповідність до цього наказу облікової документації на пам’ятки, включені відповідно до нього до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.
5.2. Поінформувати власників пам’яток або уповноважені ними органи про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та забезпечити укладення охоронних договорів і видачу свідоцтв про реєстрацію об’єкта культурної спадщини як пам’ятки.
5.3. Довести цей наказ до відома органів з питань земельних ресурсів, архітектури та містобудування Автономної Республіки Крим, обласних, Київської міської державних адміністрацій і забезпечити його виконання.
6. Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей (Вінграновський А.М.) забезпечити підготовку необхідних документів для занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією національного значення пам’яток згідно з переліком, викладеним у додатку 10.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра культури України - керівника апарату

 Комментарии по данной теме: Про затвердження науково-проектної документації щодо меж і режимів використання зон охорони пам’яток, історичних ареалів та занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.