Місце виконання господарського зобов\’язання

Місце виконання господарського зобов\’язання
1. Господарське зобов\’язання підлягає виконанню за місцем, визначеним законом, господарським договором, або місцем, яке визначено змістом зобов\’язання.
2. У разі якщо місце виконання зобов\’язання не визначено, зобов\’язання повинно бути виконано:
за зобов\’язаннями, змістом яких є передача прав на будівлю або земельну ділянку, іншого нерухомого майна – за місцезнаходженням будівлі чи земельної ділянки, іншого нерухомого майна;
за грошовими зобов\’язаннями – за місцезнаходженням (місцем проживання) управненої сторони на момент виникнення зобов\’язання, або за її новим місцезнаходженням (місцем проживання) за умови, що управнена сторона своєчасно повідомила про нього зобов\’язану сторону;
за іншими зобов\’язаннями – за місцезнаходженням (місцем проживання) зобов\’язаної сторони, якщо інше не передбачено законом.
3. У разі відсутності управненої сторони, ухилення її від прийняття виконання або іншого прострочення нею виконання зобов\’язана сторона за грошовим зобов\’язанням має право внести належні з неї гроші або передати за зобов\’язанням цінні папери до депозиту нотаріальної контори або приватного нотаріуса, які повідомляють про це управнену сторону. Внесення грошей (цінних паперів) до депозиту нотаріальної контори або приватного нотаріуса вважається виконанням зобов\’язання.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code