Вихід учасника з об\’єднання. Припинення об\’єднання підприємств

Вихід учасника з об\’єднання. Припинення об\’єднання підприємств
1. Підприємства – учасники об\’єднання можуть вийти з його складу із збереженням взаємних зобов\’язань та укладених договорів з іншими суб\’єктами господарювання.
2. Вихід підприємства із складу державного (комунального) господарського об\’єднання здійснюється за рішенням органу, що прийняв рішення про утворення об\’єднання.
3. Припинення об\’єднання підприємств відбувається в результаті його реорганізації в інше об\’єднання або ліквідації.
4. Реорганізація господарського об\’єднання здійснюється за рішенням підприємств-учасників, а реорганізація державного (комунального) господарського об\’єднання – за рішенням органу, що прийняв рішення про утворення об\’єднання.
5. Ліквідація господарського об\’єднання провадиться за рішенням підприємств-учасників, а ліквідація державного (комунального) об\’єднання – за рішенням органу, що прийняв рішення про утворення об\’єднання. Ліквідація об\’єднання підприємств здійснюється в порядку, встановленому цим Кодексом щодо ліквідації підприємства. Майно, що залишилося після ліквідації об\’єднання, розподіляється між учасниками згідно зі статутом об\’єднання підприємств чи договором.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code