Про розроблення змін до детального плану території району Осокорки у Дарницькому адміністративному районі м. Києва

Рішення Київської міської ради № 512/8796 від 29 листопада 2012 року
Про розроблення змін до детального плану території району Осокорки у Дарницькому адміністративному районі м. Києва
Відповідно до законів України \”Про місцеве самоврядування в Україні”, \”Про регулювання містобудівної діяльності”, підпункту 4.1 пункту 4 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, з метою реалізації Генерального плану міста Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 року, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804, Київська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Розробити зміни до детального плану території району Осокорки у Дарницькому адміністративному районі м. Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 27.11.2009 № 695/2764 \”Про затвердження детального плану території району Осокорки у Дарницькому адміністративному районі м. Києва”.
2. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку:
2.1. Виступити замовником розроблення змін до містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення.
2.2. Визначити розробника змін до містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення.
2.3. У разі фінансування розроблення містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення, за рахунок коштів бюджету міста Києва підготувати та надати Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення її до проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки.
2.4. Забезпечити проведення громадських слухань, погодження та затвердження змін до містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення.
3. Встановити, що це рішення набуває чинності з дня його офіційного опублікування.
4. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради \”Хрещатик”.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code