Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0213 22

Про створення Інституту генерального плану м.Києва

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Решения Киеврады | Просмотров: 5 844
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія XXIV скликання
Р І Ш Е Н Н Я
N 274/434 від 27.02.2003
 
Про створення Інституту генерального плану м.Києва
 
Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, пункту 10 частини 3 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ( 280/97-ВР ), статті 23 Закону України "Про основи містобудування" ( 2780-12 ), з метою забезпечення гармонійності і збалансованості комплексної забудови міста Києва, впровадження у життя містобудівної, економічної та екологічної політики Київради, раціонального використання земельних ресурсів міста Києва Київська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Створити організацію комунальної власності "Інститут генерального плану м. Києва" ("Інститут Київгенплан").
2. Встановити, що основним завданням організації комунальної власності "Інститут генерального плану м. Києва" є:
- моніторинг генерального плану "Київ-2020", розроблення і модернізація його аспектів;
- ведення містобудівного кадастру міста Києва;
- розроблення схем планування територій міста Києва;
- розроблення місцевих правил забудови міста Києва та інших нормативно-правових і нормативних актів у сфері містобудування;
- ведення контрольного переліку населених пунктів, площ, вулиць, провулків міста Києва.
3. Київському міському голові призначити керівника організації комунальної власності "Інститут генерального плану м.Києва".
4. Встановити, що керівник організації комунальної власності "Інститут генерального плану м.Києва" за посадою має статус заступника головного архітектора м.Києва.
5. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):
- здійснити організаційно-правові заходи на виконання пунктів 1, 2 цього рішення;
- разом з постійною комісією Київради з питань містобудування та землекористування розробити та подати на затвердження Київради статут організації комунальної власності "Інститут генерального плану м.Києва".
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань містобудування та землекористування.

 Комментарии по данной теме: Про створення Інституту генерального плану м.Києва

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.