Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
1216 29

Про порядок застосування в м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Решения Киеврады | Просмотров: 1 212
ПОСТАНОВА

від 15 липня 1985 року N 582

Про порядок застосування в м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР

________
1 П. 9 не наводиться як такий, що втратив чинність.

На виконання постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок від 11.12.84 N 470 "Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР" виконавчий комітет Київської міської Ради народних депутатів і президія Київської міської ради профспілок1 ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

____________
1 ЗП УРСР. - 1984. - N 12. - Ст. 80.

1. Встановити, що перелік підприємств, установ і організацій, що ведуть облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затверджується виконкомом міськради і президією міськпрофради і при необхідності уточнюється.

2. Встановити, що потребуючими житла визнаються громадяни, які мають жилу площу 5 м2 і менше на кожного члена родини.

3. Встановити, що жилі приміщення в м. Києві надаються громадянам у межах 13,65 м2 жилої площі на одну особу, але не менш як 7,5 м2.

Виходячи з даних статистичної звітності визначити рівень середньої забезпеченості громадян у м. Києві жилою площею 7,5 м2 на одну особу.

4. Встановити, що працівники, які підлягають взяттю на облік для поліпшення житлових умов як ветерани праці, беруться на квартирний облік за місцем проживання, якщо вони сумлінно безперервно працюють на одному підприємстві, в установі, організації не менш як 20 років.

Тривалість безперервної сумлінної роботи на даному підприємстві, в установі і організації для взяття на квартирний облік за місцем роботи встановлюється трудовим колективом підприємства, установи й організації. Рекомендувати встановити такий строк не менш як 20 років.

5. Встановити, що на облік беруться громадяни, які потребують поліпшення житлових умов, постійно проживають та прописані в м. Києві не менш як 10 років. Цей строк не поширюється на випадки прописки другого з подружжя, неповнолітніх дітей і непрацездатних батьків.

Для громадян, які прописані в м. Києві до 01.08.85, строк проживання та прописки встановити 5 років.

6. Встановити строк безперервної сумлінної роботи в сфері виробництва на даному підприємстві, в установі, організації для одержання жилих приміщень в першочерговому порядку за місцем проживання не менш як 20 років.

Тривалість безперервної сумлінної роботи в сфері виробництва, що дає право на першочергове одержання жилих приміщень за місцем роботи, встановлюється трудовим колективом підприємства, установи і організації, але не може бути меншою 20 років.

7. Відповідальність за виготовлення бланків ордерів на жилі приміщення і забезпечення ними виконавчих комітетів районних Рад народних депутатів м. Києва, а також здійснення контролю за зберіганням і використанням таких бланків покласти на управління обліку і розподілу жилої площі виконкому міськради.

8. Довести до відома відділів і управлінь виконкому міськради, виконкомів районних Рад народних депутатів, міськкомів профспілок, підприємств, установ і організацій та профспілкових комітетів, що Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада профспілок постановою від 11.12.84 N 470 "Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР":

8.1. Відповідно до ст. 60 Житлового кодексу Української РСР затвердили Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР і ввели їх в дію з 1 січня 1985 р.

8.2. Встановити, що громадяни, які правомірно взяті на облік як ті, що потребують поліпшення житлових умов до 01.01.95, не втрачають права на одержання жилих приміщень, якщо в новому законодавстві інакше регулюється взяття громадян на облік у таких випадках.

8.3. Зобов'язали виконкоми місцевих Рад народних депутатів, профспілкові органи, міністерства, державні комітети і відомства УРСР, а також підприємства, установи й організації незалежно від їх відомчої підпорядкованості суворо дотримуватись Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР.

8.4. Доручити виконавчим комітетам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів, радам профспілок, міністерствам, державним комітетам, відомствам УРСР і республіканським комітетам профспілок довести до відома підприємств, установ, організацій і населення Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР і провести необхідну роз'яснювальну роботу по застосуванню вказаних Правил.

 Комментарии по данной теме: Про порядок застосування в м. Києві Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.