Рішення Київської міської ради № 69/8353 від 20 вересня 2012 року
Про розробку Плану зонування території міста Києва
Керуючись законами України \”Про місцеве самоврядування в Україні”, \”Про столицю України — місто-герой Київ”, \”Про охорону культурної спадщини”, \”Про регулювання містобудівної діяльності”, \”Про основи містобудування”, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15.12.2011 № 345 \”Про прийняття національного стандарту ДСТУ-Н Б Б 1.1-12:2011 Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)”, ДБН Б. 1-3-97 \”СКЛАД, ЗМІСТ, ПОРЯДОК РОЗРОБЛЕННЯ, ПОГОДЖЕННЯ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНИХ ПЛАНІВ МІСЬКИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ”, з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах зон міста Києва, створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво, збереження об’єктів історико-культурної спадщини та природно-заповідного фонду Київська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Розробити План зонування території центральної планувальної зони міста Києва та інших частин міста, проект розміщення першої черги будівництва та подати на затвердження до Київської міської ради в установленому порядку, забезпечивши узгодженість планувальної містобудівної документації з Генеральним планом м. Києва.
2. Визначити Головне управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником розробки Плану зонування територій центральної планувальної частини міста Києва, інших частин міста та проекту розміщення першої черги будівництва.
3. Визначити розробником Плану зонування території центральної планувальної зони міста Києва та інших частин міста, проекту розміщення першої черги будівництва головну проектну комунальну організацію з розробки, коригування Генерального плану розвитку міста Києва, на яку покладені ці функції відповідно до рішення Київської міської ради від 27.12.2007 № 1524/4357.
4. Розробнику при розробці містобудівної документації, зазначеної в пункті 1 цього рішення, передбачити заборону будівництва в зоні центрального історичного ареалу міста будинків підвищеної поверховості та висотних споруд, а також збереження цінної історичної забудови.
5. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку підготувати та надати Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення до проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки розробку Плану зонування території центральної планувальної зони міста Києва та інших частин міста, проекту розміщення першої черги будівництва.
6. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради \”Хрещатик”.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *