Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0715 13

Порядок надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Решения Киеврады | Просмотров: 2 231
Додаток 10
до Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва


Порядок надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна

1. Цей Порядок розроблений з метою визначення процедури надання орендарю згоди орендодавця майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна.

2. Процедура надання орендарю згоди орендодавця майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна включає такі етапи:

- подання заяви і документів орендарем;

- розгляд заяви і документів орендаря;

- прийняття відповідного рішення.

3. Для розгляду питання про надання згоди орендарю на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна орендар подає до орендодавця заяву та такі документи:

- опис передбачуваних поліпшень і кошторис витрат на їх проведення;

- завірену копію проектно-кошторисної документації, яка складена організацією, що має відповідну ліцензію;

- інформацію про доцільність здійснення поліпшень орендованого майна;

- приписи органів пожежного нагляду, охорони праці тощо;

- довідку підприємства, за яким закріплене майно на праві господарського відання чи оперативного управління, про вартість об'єкта оренди згідно з даними бухгалтерського обліку на початок поточного року;

- узгоджений висновок орендодавця і орендаря про стан майна на момент укладення договору або документи, що підтверджують фізичний (технічний стан) об'єкта оренди.

4. Інформація про доцільність здійснення невід'ємних поліпшень надається підприємством, за яким закріплене майно на праві господарського відання чи оперативного управління, на підставі наданих орендарем документів.

5. При здійсненні поліпшень майна цілісного майнового комплексу Головне управління для розгляду питання про надання згоди на здійснення невід'ємних поліпшень створює комісію за участю відповідного профільного структурного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та орендаря.

За результатами розгляду документів або роботи комісії Головне управління приймає рішення про надання погодження на здійснення невід'ємних поліпшень об'єкта оренди.

6. Контроль за здійсненням невід'ємних поліпшень здійснюється орендодавцем або за його дорученням підприємством, за яким закріплене майно на праві господарського відання чи оперативного управління.

7. Згода на здійснення поліпшень надається у формі листа орендодавця орендарю, у якому міститься погодження на поліпшення орендованого майна.

8. Після отримання згоди орендар складає графік виконання робіт і подає його до орендодавця.

9. Після здійснення дозволених невід'ємних поліпшень орендар надає інформацію орендодавцю про завершення виконання робіт з поданням копій підписаних замовником і підрядником актів приймання виконаних робіт та документів, що підтверджують оплату зазначених робіт.

10. Орендодавець протягом 5 робочих днів після отримання інформації про здійснені поліпшення, розмір витрат та джерело їх фінансування зобов'язаний надати інформацію до Головного управління для внесення до банку даних нежилих приміщень м. Києва.

 Комментарии по данной теме: Порядок надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.