Порядок надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід\’ємних поліпшень орендованого майна

Додаток 10
до Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва
Порядок надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід\’ємних поліпшень орендованого майна
1. Цей Порядок розроблений з метою визначення процедури надання орендарю згоди орендодавця майна на здійснення невід\’ємних поліпшень орендованого майна.
2. Процедура надання орендарю згоди орендодавця майна на здійснення невід\’ємних поліпшень орендованого майна включає такі етапи:
– подання заяви і документів орендарем;
– розгляд заяви і документів орендаря;
– прийняття відповідного рішення.
3. Для розгляду питання про надання згоди орендарю на здійснення невід\’ємних поліпшень орендованого майна орендар подає до орендодавця заяву та такі документи:
– опис передбачуваних поліпшень і кошторис витрат на їх проведення;
– завірену копію проектно-кошторисної документації, яка складена організацією, що має відповідну ліцензію;
– інформацію про доцільність здійснення поліпшень орендованого майна;
– приписи органів пожежного нагляду, охорони праці тощо;
– довідку підприємства, за яким закріплене майно на праві господарського відання чи оперативного управління, про вартість об\’єкта оренди згідно з даними бухгалтерського обліку на початок поточного року;
– узгоджений висновок орендодавця і орендаря про стан майна на момент укладення договору або документи, що підтверджують фізичний (технічний стан) об\’єкта оренди.
4. Інформація про доцільність здійснення невід\’ємних поліпшень надається підприємством, за яким закріплене майно на праві господарського відання чи оперативного управління, на підставі наданих орендарем документів.
5. При здійсненні поліпшень майна цілісного майнового комплексу Головне управління для розгляду питання про надання згоди на здійснення невід\’ємних поліпшень створює комісію за участю відповідного профільного структурного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та орендаря.
За результатами розгляду документів або роботи комісії Головне управління приймає рішення про надання погодження на здійснення невід\’ємних поліпшень об\’єкта оренди.
6. Контроль за здійсненням невід\’ємних поліпшень здійснюється орендодавцем або за його дорученням підприємством, за яким закріплене майно на праві господарського відання чи оперативного управління.
7. Згода на здійснення поліпшень надається у формі листа орендодавця орендарю, у якому міститься погодження на поліпшення орендованого майна.
8. Після отримання згоди орендар складає графік виконання робіт і подає його до орендодавця.
9. Після здійснення дозволених невід\’ємних поліпшень орендар надає інформацію орендодавцю про завершення виконання робіт з поданням копій підписаних замовником і підрядником актів приймання виконаних робіт та документів, що підтверджують оплату зазначених робіт.
10. Орендодавець протягом 5 робочих днів після отримання інформації про здійснені поліпшення, розмір витрат та джерело їх фінансування зобов\’язаний надати інформацію до Головного управління для внесення до банку даних нежилих приміщень м. Києва.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code