Перелік документів, що надаються підприємствами, установами та організаціями, які мають право на укладення договору оренди без проведення конкурсу

Додаток 8
до Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва
Перелік документів, що надаються підприємствами, установами та організаціями, які мають право на укладення договору оренди без проведення конкурсу
1. Заява про намір оренди майна із зазначенням найменування та місцезнаходження майна.
2. Копія статуту або положення (завірена нотаріально).
3. Виписку з Єдиного державного реєстру.
4. Копія довідки органу статистики про включення юридичної особи до ЄДРПОУ (завірена заявником).
5. Баланс на останню звітну дату (завірений заявником).
6. Штатний розпис (завірений заявником).
7. Копія ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності, якщо це передбачено законом (завірена заявником).
8. Документи, які підтверджують належність заявника до підприємств, установ та організацій, які мають право на укладення договору оренди без проведення конкурсу.
9. Обґрунтування необхідності використання площ (за видом використання та за площею).
10. Звіт про оцінку об\’єкта оренди (звіт про оцінку не подається, якщо підприємство, установа та організація згідно з Методикою має право сплачувати оренду плату у розмірі 1 грн.).
11. Довідка підприємства, за яким закріплене майно на праві господарського відання чи оперативного управління, про наявність у нього на балансі майна, що передається в оренду.
12. Погодження органу управління у сфері охорони культурної спадщини в разі належності до об\’єктів культурної спадщини.
13. Лист-погодження Головного управління охорони здоров\’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) або Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на передачу в оренду відповідно об\’єктів охорони здоров\’я або об\’єктів освіти.
14. Викопіювання з поповерхового плану з визначенням об\’єкта оренди.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code