Методика розрахунку орендної плати за майно територіальної громади міста Києва, яке передається в оренду

Методика розрахунку орендної плати за майно територіальної громади міста Києва, яке передається в оренду
1. Методика розрахунку орендної плати за майно територіальної громади міста Києва, яке передається в оренду (далі – Методика), розроблена з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, їх структурних підрозділів (філії, цеху, дільниці) та окремого індивідуально визначеного, в тому числі нерухомого (нежилих будівель, споруд, приміщень) майна підприємств, а також майна, що не ввійшло до статутного фонду господарського товариства, створеного в процесі приватизації (корпоратизації) (далі – об\’єкт оренди).
2. Методика визначає механізм розрахунку орендної плати за користування об\’єктом оренди, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва (далі – майно).
3. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди між орендодавцем та орендарем.
У разі визначення орендаря на конкурсних засадах орендна плата, розрахована за цією Методикою, застосовується як стартова, а її розмір може бути збільшено за результатами такого конкурсу.
4. До плати за оренду індивідуально визначеного майна не включаються витрати на утримання орендованого майна та плата за послуги, які відповідно до укладених угод зобов\’язуються надавати орендарю комунальне підприємство, організація, господарське товариство, на балансі яких перебуває це майно.
5. Орендна плата за цією Методикою розраховується у такій послідовності:
– визначається розмір річної орендної плати;
– на основі розміру річної орендної плати встановлюється розмір орендної плати за перший місяць оренди, який фіксується у договорі оренди;
– розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування розміру орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.
6. У разі, коли термін оренди менший за один місяць, то на основі розміру місячної орендної плати розраховується добова, а в разі, коли термін оренди менший за одну добу – погодинна орендна плата.
7. Орендар сплачує орендну плату згідно з розрахунком орендної плати, що є невід\’ємною частиною договору оренди.
Розрахунок орендної плати здійснюється підприємством та затверджується відповідним орендодавцем.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code