Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0914 25

Прибирання

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Решения Киеврады | Просмотров: 1 510
Прибирання
 
8.4.1. Режим (періодичність) літнього прибирання міських вулиць та доріг установлюється, виходячи з норм гранично допустимої засміченості покриття.
8.4.2. При інтенсивності руху, може бути призначена така періодичність прибирання покриття, не рідше :
До 1 тис авто за добу   - 1 раз на тиждень;
1 – 2    -//-                    - 2 рази на тиждень;
2 – 4                -//-                    - 1 раз на дві доби;
4 – 8                -//-                    - 1 раз на добу;
8 – 12   -//-                    - 2 рази на добу;
12 – 16             -//-                    - 3 рази на добу;
16 – 20             -//-                    - 4 рази на добу;
Понад 20         -//-                    - 5 разів на добу.
Внутрішньоквартальних проїздів, що ведуть до :
            технологічних та будівельних майданчиків       - 1 раз на тиждень
            комунально-побутових об’єктів                        - 1 раз на дві доби
            житлових та громадських будинків                              - 1 раз на добу
Тротуарів з інтенсивністю пішохідного руху, чол./год:
            До 50 – 1 раз на дві доби;
            50 – 100 – 1 раз на добу;
            Понад 1000 – 2 рази на добу.
Тротуарів в зонах торговельних об’єктів, вокзалів, зупинок громадського транспорту – 2 рази на добу.
8.4.3. Основною операцією під час літнього утримання є підмітання з подальшим вивозом сміття.
8.4.4. Підмітання слід здійснювати вдень від 7 до 21 години, причому після висихання покриття, зволоження якого могло статися внаслідок дощу або миття.
8.4.5. Прибирання міських вулиць та доріг шляхом миття може застосовуватись там де є система закритого зливостоку.
8.4.6. Миття магістральних вулиць слід проводити вночі з 23 до 6 години ранку, а вдень – виконувати тільки миття лотків проїзної частини, інші вулиці – миття може виконуватись, як вдень, так і вночі.
Миття внутрішньоквартальних проїздів і тротуарів виконується тільки вдень з 7 до 19 години.
8.4.7. Не рекомендується мити тротуари та внутрішньоквартальні проїзди, які не обладнані поребриком або бордюром, а також покриття тротуарів із плит без заповнених стиків.
8.4.8. Забороняється мити дорожнє покриття, якщо температура повітря становить 00С і нижче.

 Комментарии по данной теме: Прибирання

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.