Набрання чинності рішеннями Київради
 
1. Рішення Київради у п\’ятиденний строк з моменту його прийняття може бути зупинене Київським міським головою і внесене на повторний розгляд Київради із обґрунтуванням зауважень. Київрада зобов\’язана на черговому пленарному засіданні повторно розглянути рішення. Якщо рішення Київради у п\’ятиденний строк з моменту його прийняття не зупинено Київським міським головою, то Київський міський голова зобов\’язаний його підписати у 30 денний термін з дня його прийняття Київрадою.
 
2. Якщо Київрада відхилила зауваження Київського міського голови і підтвердила попереднє рішення двома третинами голосів депутатів Київради від загального складу Київради, воно набирає чинності.
 
3. Рішення Київради нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо Київрадою не встановлено більш пізній строк введення цих рішень у дію. Рішення Київради не нормативно-правового характеру та рішення індивідуальної дії набирають чинності з моменту їх прийняття, крім випадків, передбачених частиною першою цієї статті. Рішення Київради нормативно-правового характеру оприлюднюються не пізніше тридцяти днів з моменту їх прийняття. Офіційне оприлюднення всіх рішень Київради нормативно-правового характеру здійснюється шляхом опублікування у газеті Київради «Хрещатик». Офіційне оприлюднення рішень Київради покладається на секретаріат Київради.
 
4. Контроль за офіційним оприлюдненням рішень Київради покладається на заступника міського голови – секретаря Київради.
 
5. Усі підписані Київським міським головою рішення, прийняті на черговому пленарному засіданні Київради, в десятиденний строк з дня підписання секретаріат Київради надає до постійних комісій відповідно до їх функціонального спрямування.
 
6. Депутат Київради може замовити та отримати завірену печаткою секретаріату Київради копію рішення Київради в управлінні організаційного та документального забезпечення діяльності Київської міської ради, для чого направляється відповідне звернення на ім’я Київського міського голови або заступника міського голови – секретаря Київради.
На письмове звернення громадянина, підприємства, установи чи організації на ім’я Київського міського голови або заступника міського голови – секретаря Київради їм надається копія рішення Київради.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *