Затвердження порядку денного та порядку роботи пленарного засідання Київради
 
1. Київрада проводить свої пленарні засідання, як правило, в четвер з 10 до 18 години. За необхідності під час пленарного засідання головуючим оголошується обідня перерва. Після кожних двох години роботи пленарного засідання Київради головуючим може оголошуватися перерва на 15 хвилин.
Пленарне засідання може бути продовжено головуючим після 18.00 години не більше ніж на 30 хвилин. Рішення про продовження пленарного засідання після 18.00 години більше ніж на 30 хвилин приймається більшістю голосів депутатів від загального складу Київради.
 
2. Пленарне засідання Київради починається з повідомлення головуючого на пленарному засіданні Київради про кількість присутніх депутатів Київради згідно з даними письмової реєстрації, або інформації електронної системи для голосування.
Після підтвердження головуючим правомочності пленарного засідання Київради розглядається проект порядку денного пленарного засідання.
 
3. Питання включені до проекту порядку денного, можуть за пропозиціями головуючого, постійних та тимчасових контрольних комісій Київради, депутатських фракцій, груп, депутатів Київради виключатися.
 
4. У виняткових випадках, у разі невідкладності, за пропозицією суб\’єктів подання проектів рішень Київради, передбачених частиною першою статті 23 цього Регламенту, порядок денний пленарного засідання Київради може бути доповнений проектами рішень Київради. Зазначені проекти рішень мають бути оформлені, попередньо опрацьовані відповідно до вимог цього Регламенту. Невідкладність розгляду проекту рішення Київради повинна бути письмово обґрунтована суб\’єктом подання.
Головуючий на пленарному засіданні не ставить на голосування пропозиції про включення до порядку денного пленарного засідання проектів рішень Київради, які не опрацьовані відповідно до вимог цього Регламенту.
 
5. Всі проекти рішень Київради, що надійшли додатково на розгляд Київради, ставляться на голосування в порядку надходження.
 
6. Рішення про включення або виключення питання з проекту порядку денного пленарного засідання приймається більшістю голосів депутатів від загального складу Київради.
 
7. Проект порядку денного пленарного засідання Київради, сформований відповідно до вимог цього Регламенту, затверджується в цілому більшістю голосів депутатів від загального складу Київради. Після затвердження порядку денного пленарного засідання Київради головуючий на пленарному засіданні може запропонувати порядок роботи пленарного засідання, який затверджується процедурним рішенням Київради. Порядок роботи пленарного засідання Київради регулює питання тривалості пленарного засідання, час перерви та інші питання, що стосуються організації роботи пленарного засідання Київради.
 
8. Черговість розгляду питань порядку денного пленарного засідання може бути змінена відповідно до процедурного рішення Київради.
 
9. Після затвердження порядку денного пленарного засідання Київради відводиться час в межах 45 хвилин для оголошення депутатами Київради своїх депутатських запитів. Слово для оголошення депутатських запитів надається депутатам в порядку черговості відповідно до запису в електронній системі для голосування.
Після закінчення відведеного часу депутати, які не встигли оголосити свої запити, надають їх у письмовій формі головуючому, який оголошує стислий зміст депутатських запитів, поданих завчасно до секретаріату Київради або під час пленарного засідання до почату розгляду питань поряду денного.
10. За рішенням Київради, прийнятим більшістю голосів депутатів від загального складу Київради, оголошення депутатських запитів, відповідей на депутатські запити, депутатських звернень, заяв та оголошень здійснюється після розгляду питань порядку денного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *