Пленарне засідання Київради
 
1. Перед початком пленарного засідання здійснюється письмова реєстрація депутатів Київради.
 
2. Пленарне засідання Київради є правомочним, якщо в ньому бере участь більше половини депутатів Київради від загального складу Київради.
 
3. Пленарні засідання Київради відкриває, проводить і закриває Київський міський голова, а у випадках, передбачених законами України та Регламентом Київради, заступник міського голови – секретар Київради.
 
4. Головуючий на пленарному засіданні перед початком розгляду питань порядку денного підтверджує правомочність пленарного засідання Київради, про що робиться відповідна відмітка в протоколі пленарного засідання Київради.
 
5. У випадках, передбачених частиною четвертою статті 20 цього Регламенту, пленарне засідання Київради відкриває за дорученням групи депутатів Київради один з депутатів Київради. За рішенням Київради проводить пленарне засідання, підписує рішення та протокол пленарного засідання один із депутатів Київради (головуючий на пленарному засіданні).
 
6. За пропозицією головуючого на пленарному засіданні або депутата Київради, підтриманою не менш як однією третиною депутатів Київради, під час засідання може проводитися поіменна реєстрація за процедурою поіменного голосування, в тому числі шляхом опитування. Поіменна реєстрація депутатів Київради проводиться в залі засідань. Реєстрація депутатів проводиться за допомогою електронної системи для голосування або в інший, визначений Київрадою, спосіб.
 
7. При розгляді проекту рішення на пленарному засіданні Київради доповідачем є суб\’єкт подання зазначеного проекту рішення. У разі його відсутності – голова, заступник або секретар профільної постійної комісії Київради з попереднього розгляду відповідного проекту рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *