Формування проекту порядку денного пленарного засідання Київради
1. Управління організаційного та документального забезпечення діяльності Київської міської ради узагальнює направлені проекти рішень, які відповідно до вимог Регламенту розглянуті постійними комісіями та управлінням правового забезпечення діяльності Київської міської ради, формує та подає заступнику міського голови – секретарю Київради попередній проект порядку денного пленарного засідання Київради, який складається з загальних питань,  питань власності, блоку питань містобудування та землекористування.
Оригінали проектів рішень Київради, додатки до них, що надійшли для формування попереднього проекту порядку денного до управління організаційного та документального забезпечення діяльності Київської міської ради, тиражуються управлінням та повертаються до відповідних постійних комісій протягом трьох днів.
 
2. Засідання Президії Київради, на якому розглядається проект порядку денного чергового пленарного засідання Київради, проводиться не пізніше ніж за чотирнадцять днів до дня відповідного пленарного засідання Київради.
 
3. Секретаріат Київради не пізніше ніж за три дні до дня проведення засідання Президії Київради інформує членів Президії про час, місце проведення та питання, які передбачається внести на розгляд Президії Київради, а також надає відповідні матеріали для розгляду на засіданні Президії.
 
4. На засіданні Президії Київради члени Президії заслуховують пропозиції до попереднього проекту порядку денного чергового пленарного засідання Київради, розглядають проекти рішень та висновки щодо них постійних комісій Київради та управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради, надають рекомендації щодо формування проекту порядку денного пленарного засідання Київради.
На засіданні Президії не включаються до проекту порядку денного пленарного засідання Київради проекти рішень, що не опрацьовані відповідно до вимог цього Регламенту.
 
5. Президія Київради має право:
 
5.1. рекомендувати доопрацювати відповідний проект рішення постійним комісіям Київради з урахуванням висловлених на засіданні Президії Київради зауважень та пропозицій;
 
5.2. рекомендувати виключити із проекту порядку денного проект рішення, що містить не усунені зауваження профільної комісії та управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради.
 
6. Проект рішення може бути відкликаний суб\’єктом подання до розгляду проекту порядку денного пленарного засідання Президією Київради.
Після розгляду проекту порядку денного пленарного засідання Президією Київради проект рішення може бути відкликаний за ініціативою суб\’єкта подання рішенням Київської міської ради.
 
7. Доповідачем проекту рішення, внесеного виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), є голова виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), його заступник відповідно до розподілу функціональних обов\’язків або керівник відповідного структурного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), що розробляв відповідний проект рішення Київради.
 
8. Узгоджений Президією Київради проект порядку денного пленарного засідання Київради подається на розгляд Київради Київським міським головою або заступником міського голови – секретарем Київради.
 
9. Проекти рішень та інші матеріали для розгляду на пленарному засіданні надсилаються управлінням організаційного та документального забезпечення діяльності Київської міської ради не пізніше ніж за сім днів до дня проведення пленарного засідання на електронну пошту депутатів Київради.
 
10. Документи, передбачені у частині дев’ятій цієї статті, за письмовою заявою депутата Київради надаються йому у той же термін управлінням організаційного та документального забезпечення діяльності Київської міської ради у друкованому вигляді на паперовому носії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *