Скликання сесії Київради та її пленарних засідань
 
1. Київрада проводить роботу сесійно. Сесія складається з пленарних засідань Київради, засідань постійних та тимчасових контрольних комісій Київради.
 
2. Перша сесія новообраної Київради скликається Київською міською  виборчою комісією не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів Київради в кількості, яка забезпечує повноважність складу Київради відповідно до статті 45 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Перше пленарне засідання першої сесії відкриває голова Київської міської виборчої комісії, який інформує Київраду про підсумки виборів депутатів Київради, а також про підсумки виборів Київського міського голови. З моменту визнання повноважень депутатів Київради нового скликання та новообраного Київського міського голови відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» головує на пленарних засіданнях сесії Київради Київський міський голова. Наступні сесії Київради скликаються Київським міським головою.
 
3. Сесії Київради скликаються в міру необхідності, але не рідше одного разу на квартал.
 
4. Сесія Київради або пленарне засідання Київради скликається за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу Київради. У разі якщо Київський міський голова або заступник міського голови – секретар Київради у двотижневий строк не скликають сесію або пленарне засідання Київради на вимогу не менше однієї третини депутатів від загального складу Київради, сесія або пленарне засідання може бути скликано депутатами Київради, які становлять не менше однієї третини складу Київради.
 
5. Пленарні засідання Київради проводяться не рідше одного разу на місяць, як правило, в четвер. Рішення про проведення пленарного засідання доводиться до відома депутатів Київради і населення міста Києва не пізніше ніж за десять днів до цього засідання Київради та публікується на офіційному веб-сайті Київської міської ради, а у виняткових випадках, що потребують термінового рішення Київради, не пізніше ніж за день до пленарного засідання із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які попередньо планується внести на розгляд Київради з обов’язковим  опублікуванням на офіційному веб-сайті Київської міської ради.
Зазначені положення не застосовуються у випадках, коли порядок денний пленарного засідання не вичерпаний, і за пропозицією Київського міського голови, головуючого на пленарному засіданні або депутатів, депутатських фракцій, груп Київради продовження пленарного засідання переноситься на інший строк, про що Київрада приймає відповідне процедурне рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *