Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0319 27

Вимоги до освітлення вивісок у м. Києві

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Справочник заказчика | Просмотров: 71 ВИМОГИ ДО ОСВІТЛЕННЯ ВИВІСОК
Кабелі живлення світлових елементів, сигналізації та і н. повинні бути вмонтовані в короби, які пофарбовані в колір фасаду, або прикріплені таким чином, щоб бути непомітними для пішоходів;
Освітлення вивісок повинно вмикатися з настанням темноти одночасно з вуличним освітленням.
Вивіски установ, організацій і підприємств, що працюють у денний час, можуть бути виконані без освітлення.
Світлове оформлення вивіски не повинно засліплювати учасників дорожнього руху, а також не повинно освітлювати вікна житлових будинків.


ЯК МОЖЕ БУТИ ВИГОТОВЛЕНА ВИВІСКА
Вивіска може бути виготовлена у вигляді:
Площини геометричної або іншої форми, що розміщується паралельно до фасаду, з нанесеним зверху або прорізаним зображенням чи написом.В Зоні обмеженого використання вивісок у місті Києві площа такої форми не може перевищувати 0.5 м2;

Вивіска повинна враховувати розмір та місце розташування раніше встановлених на цьому ж будинку вивісок. Перевага надається комплексному підходу до проектування та розміщення кількох вивісок на одному фасаді.

РОЗМІРИ ВИВІСОК Розміри вивісок повинні бути масштабними до архітектурного вирішення фасаду та його елементів.
Окремих об'ємних літер, прикріплених безпосередньо на стіні (рекомендується у випадку короткого напису);
Вивіски не повинні виходити за межі приміщення, у якому здійснює діяльність власник 
Окремих об'ємних літер, прикріплених до спільного каркасу чи іншого профілю, пофарбованого в колір фасаду (рекомендується у випадку довгого напису);
Відстань від площини фасаду до лицевої поверхні вивіски не повинна перевищувати 20 см.
Напису чи зображення на прозорій безколірній площині (скло, акрил) плоскими, об'ємними чи вигравіюваними 
Вивіска повинна враховувати розмір та місце розташування раніше встановлених на цьому ж будинку вивісок. Перевага надається комплексному підходу до проектування та розміщення кількох вивісок на одному фасаді.

Шрифтового напису по тиньку, художнього розпису по тиньку (фрески), мозаїки, вітражу, що розміщений на вітрині чи дверях, кам'яної, дерев'яної або металевої плити з різьбленим або гравійованим написом чи зображенням, рельєфу, вирізьбленого в тиньку, попередньо нанесеному різноколірними шарами (сграфіто).

 Комментарии по данной теме: Вимоги до освітлення вивісок у м. Києві

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.