Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
1117 20

Основні креслення ескізного проекту реставрації

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Справочник заказчика | Просмотров: 37 Ситуаційний план із позначенням границь пам'ятника в масштабі 1:2000 або 1:5000
Генеральний план ділянки або генеральний план на діючій топографічній основі в масштабі 1:500, 1:1000
План поверхів, розрізи будинків та споруд із схематичним зображенням основних несучих та огороджу-вальних конструкцій у масштабі 1:50, 1:100, 1:200
Архітектурні обміри існуючого стану об'єкта
Фасади в масштабі 1:50, 1:100 і їх характерні фрагменти чи деталі в масштабі 1:20
Колірні рішення фасадів та інтер'єрів (паспорти) в масштабі 1:50, 1:100
Інтер'єри основних приміщень 1:50 та їх характерні фрагменти чи деталі в масштабі 1:20 (розробляють-ся додатково згідно із завданням на проектування)
Вихідні дані на розроблення конструктивної документації з обладнання індивідуального виготовлення
Існуючі конструктивні вузли та пояснення до них
Конструктивні рішення з підсилення фундаментів
Картограми елементів пам'ятки або їх фрагментів із визначенням основних реставраційних або консер-ваційних робіт
Технологічна частина з принциповим рішенням оздоблення пам'ятки
Принципові рішення щодо вертикального планування, благоустрою, озеленення, дендрології, малих ар-хітектурних форм
План трас внутрішньоплощадкових мереж і споруд до них
Принципові схеми влаштування інженерного обладнання (опалення, вентиляції, холодного та гарячого водопостачання, каналізації, водостоків, електрообладнання, газо- та холодопостачання, кондиціювання повітря, зв'язку та сигналізації, автоматизації інженерного обладнання, пило-, димо-та сміттєвидалення)
Принципові рішення з організації будівництва

 Комментарии по данной теме: Основні креслення ескізного проекту реставрації

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.