Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
1117 20

Звіти про наукові дослідження пам'ятки повинні відповідати вимогам

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Справочник заказчика | Просмотров: 70 Звіти про наукові дослідження пам'ятки повинні відповідати вимогам ДСТУ 30008.
4.3 У текстових матеріалах, що входять до складу науково-проектної документації, приймається посто-рінкова нумерація.
При цьому графічні матеріали, таблиці та ілюстративні матеріали одержують свої порядкові номери і розміщуються безпосередньо за текстом, у якому є посилання на них, або, якщо їх досить велика кількість, виносяться в додаток.
Загальні вимоги до проектної та робочої документації - згідно з ДСТУ Б А.2.4-4 (ГОСТ 21.101).
4.4 Науково-проектну документацію комплектують у томи за окремими розділами, передбаченими цими нормами та ДБН В.3.2-1. Кожен том нумерують арабськими цифрами. За необхідності томи ділять на части-ни (книги, альбоми, частини тощо) (додаток Л).
4.5 Кожному розділу науково-проектної документації (документу), що входить до тому, надають позна-чення, яке вказують на обкладинці, титульному аркуші та в основних написах. До складу позначення вклю-чають базове позначення, яке встановлюють за діючою в організації системою, та через дефіс - марку (шифр) розділу проекту (див. додаток Л).
Креслення основних розділів науково-проектної документації оформляються окремими томами.
Приклад
123 - ОК Обмірні креслення, де:
123 - базове позначення (шифр об'єкта, номер договору тощо);
ОК - марка (шифр) розділу проекту Обмірні креслення.
4.6 Офіційна назва пам'ятки є єдиною (загальною) назвою для всіх основних розділів науково-проектної документації щодо цієї пам'ятки.
4.7 Науково-проектна документація, яка передається до затвердження, брошурується і повинна мати:
- титульний аркуш;
- аркуш погодження;
- список авторського колективу;
- склад (перелік) науково-проектної документації;
- зміст.


Кожен том (книга) науково-проектної документації повинен мати:
- титульний аркуш;
- аркуш погодження (за необхідності);
- список виконавців;
- зміст.
4.8 Титульний аркуш повинен містити:
- назву організації-виконавця (заповнюється в точній відповідності з юридичною назвою організації);
- назву пам'ятки;
- назву науково-проектної документації;
- позначення документа;
- назву тому (частини, книги);
- номер та назву тому;
- підписи:
- керівника організації-виконавця;
- відповідального за науково-ІІроектну роботу організації або керівника майстерні (відділу);
- наукового керівника авторського колективу;
- (додаток М).
4.9 Аркуш погодження повинен мати підписи уповноважених осіб організацій, що внесені в аркуш пого-дження і визначені реставраційним завданням та АПЗ.
4.10 Аркуш списку авторського колективу повинен мати підписи членів авторського колективу і особи, відповідальної за науково-проектну роботу організації.
4.11 Аркуш складу (переліку) науково-проектної документації підписується науковим керівником та на-чальником (керівником) підрозділу науково-проектної організації.
4.12 Креслення, обміри, натурні дослідження, картограми та інше повинні мати підписи:
- головного архітектора (інженера) проекту;
- наукового керівника;
- керівника майстерні (відділу);
- відповідальних виконавців;
- особи, яка здійснює контроль документації.
4.13 Склад підписів може уточнюватись у залежності від складу і структури проектної організації та за наявності субпідрядників чи окремих фізичних осіб.
4.14 Підписи кошторисної документації встановлені чинним порядком визначення вартості об'єктів куль-турної спадщини на території України.

 Комментарии по данной теме: Звіти про наукові дослідження пам'ятки повинні відповідати вимогам

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.