Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
1117 20

Науково-реставраційний звіт включає

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Справочник заказчика | Просмотров: 100 Науково-реставраційний звіт включає:
- перелік вихідних документів, згідно з якими були проведені науково-дослідні, проектні та реставраційні роботи;
- короткий аналіз історико-архівних та бібліографічних матеріалів;
- дані відносно проведених комплексних наукових досліджень, перелік проведених вишукувань з додат-ками або посиланнями на обміри, звіти про зондажі, шурфи та інші розкриття, фотофіксацію;
- коротку характеристику прийнятих проектних рішень;
- результати науково-реставраційних досліджень у ході виконання ремонтно-реставраційних робіт;
- опис та обґрунтування змін, що внесені в проект у процесі виконання робіт;
- документи, які вплинули на хід реставрації;
- опис проведених видів реставраційних робіт, їх технологію і методику виконання;
- опис використаних будівельних та оздоблювальних матеріалів, виробів, конструкцій та обладнання;
- наукові висновки за результатами виконаних робіт.
До звіту додаються:
- акти приймання робіт та акти на приховані роботи;
- комплект виконавчих креслень - плани, фасади, розрізи;
- виконавча проектно-кошторисна документація;
- акти та протоколи нарад щодо внесення змін до проектної документації та ведення робіт;
- матеріали фіксацій пам'ятки - до початку, в процесі і після завершення робіт із реставрації;
- рекомендації з подальшої експлуатації пам'ятки.

 Комментарии по данной теме: Науково-реставраційний звіт включає

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.