Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
1117 20

Висновки історико-містобудівного обґрунтування

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: Справочник заказчика | Просмотров: 62 Графічна частина
Висновки історико-містобудівного обґрунтування

1. Планувальні обмеження: при розробленні проектної документації необхідно забезпечити:

- збереження історично сформованого розпланування (так чи ні)

- збереження червоних ліній (так чи ні)

- збереження історично сформованої парцеляції (так чи ні)

2. Гранично допустима висота і поверховість будинку (споруди): (від денної поверхні та в абсолютних позначках, з відповідною аргументацією).

3. Пам'яткоохоронні вимоги щодо використання перших, цокольних поверхів, підвалів, підземного простору:

4. Вимоги щодо впорядження території:

5. Відомості про історико-культурну та архітектурну цінність об'єкта:

- коротка архітектурна характеристика об'єкта:

- найменування, датування, авторство, тип, вид, категорія об'єкта культурної спадщини, номер і дата рішення про державну реєстрацію, охоронний номер (якщо об'єкт проектування є об'єктом культурної спадщини):

6. Відомості щодо меж:

6.1. Територій пам'яток:

6.2. Зон охорони пам'яток:

- охоронних зон:

- зон регулювання забудови:

- зон охоронюваного ландшафту:

- зони охорони археологічного культурного шару:

6.3. Історичних ареалів:

6.4. Охоронюваних археологічних територій:

6.5. Заповідників:

7. Оцінка впливу об'єкта проектування на збереження традиційного характеру середовища:

- зміни розпланувальної мережі, червоних ліній, парцеляції;

- зміни характеру забудови вулиці, площі, кварталу;

- зміни композиційно-видового впливу пам'яток культурної спадщини;

- зміни силуетів і панорам;

- зміни масштабу й масштабності;

- зміни елементів ландшафту;

- зміни елементів благоустрою (упорядження), малих архітектурних форм:

_________________

Примітки:

Історико-містобудівне обґрунтування - це науково-проектна документація, яка визначає наукову концепцію врахування пам'яток, об'єктів культурної спадщини, традиційного характеру середовища як містоформуючих чинників при проектуванні будівель і споруд.

Історико-містобудівне обґрунтування розробляється відповідно до пункту 8 Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць (постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 N 318).

Коригування цього історико-містобудівного обґрунтування, внесення змін і доповнень до нього допускається тільки зі згоди організації-розробника та авторів і має бути оформлено у вигляді окремого документа, погодженого в установленому порядку. При підготовці історико-містобудівного обґрунтування використано матеріали історичної (історико-архітектурної) довідки

 Комментарии по данной теме: Висновки історико-містобудівного обґрунтування

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.