Правила безпеки для осіб, які утримують голубів чи працюють у птахогосподарствах, що утримують голубів, при проведенні ветеринарно-санітарних робіт

Правила безпеки для осіб, які утримують голубів чи працюють у птахогосподарствах, що утримують голубів, при проведенні ветеринарно-санітарних робіт
6.1. До роботи з хворими голубами або голубами, щодо яких існує підозра у їх захворюванні, не допускаються особи, які перенесли важкі захворювання, хворіють хронічними хворобами органів дихання або імунної системи, особи з ознаками будь-яких хвороб або нездужання, старші 65 або молодші 18 років, вагітні жінки.
6.2. Особи, які будуть працювати з дезінфекційними засобами в карантинних приміщеннях для догляду за хворими голубами або голубами, щодо яких існує підозра у їх захворюванні, обов\’язково повинні дотримуватись правил особистої гігієни.
Для зазначених осіб в аптечках першої допомоги повинні бути розчини, що нейтралізують дію дезінфекційних засобів, та лікарські препарати для надання першої медичної допомоги при випадковому отруєнні їх дезінфекційними засобами.
6.3. При проведенні аерозольної дезінфекції та використанні препаратів, що подразнюють слизову оболонку очей та органів дихання, працювати необхідно тільки в протигазах або респіраторах та захисних окулярах, а при контакті з концентрованими розчинами користуватися гумовими рукавичками.
6.4. Після проведення ветеринарно-санітарних робіт обличчя та руки необхідно вимити теплою водою з милом, руки продезінфікувати, а спецодяг і спецвзуття – також продезінфікувати або знищити.
6.5. Працівники птахогосподарств, які утримують голубів, повинні регулярно проходити медичний огляд відповідно до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов\’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року N 559, дотримуватися санітарного режиму птахогосподарства та правил особистої гігієни.
6.6. Серед працівників птахогосподарств, які утримують голубів, обов\’язково проводиться роз\’яснювальна робота щодо необхідності дотримання правил особистої гігієни.
6.7. Вживання їжі, а також куріння тютюнових виробів у птахогосподарствах, які утримують голубів, дозволяється тільки у спеціально відведених для цього місцях.
6.8. Працівники птахогосподарств забезпечуються необхідною кількістю дезінфекційних засобів, спецодягом та спецвзуттям.
6.9. При роботі з хворими голубами або голубами, щодо яких існує підозра у їх захворюванні, працівники птахогосподарств додатково забезпечуються респіраторами, милом, рушниками, антисептиками для рук, необхідними інструментами та посудом.
6.10. Працівники птахозабійних підприємств забезпечуються засобами індивідуального захисту (масками, спецодягом, засобами особистої гігієни).

Без категорії

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code