Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0314 09

Стройпаспорт - Эскиз намерений застройки в Киеве

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: --- | Просмотров: 25 044

Стройпаспорт - Эскиз намерений застройки в Киеве (детальнее см. в разделе Связь!)

 

Срок разработки эскиза намерений застройки 1-2 недели, срок получения строительного паспорта на практике до 1 месяца.

Важным моментом для положительного результата при получении стройпаспорта это отсутствие конфликтов с соседями и совладельцами недвижимого имущества.

 

Для получения стройпаспорта необходимо заказывать у моих коллег топосъемку участка М 1:500.

 

Штраф Инспекции за строительство индивидуального жилого дома без стройпаспорта и уведомления примерно 6 000 грн. в месяц.

 

Заказчик получает альбом эскиза намерений с текстовой, графической и расчетной частью, фотофиксацией. Титульный лист альбома скрепляется печатью архитектора и его подписью.


Разрабатывается (відповідно до наказу Мінрегіону України від 05.07.2011  № 103 "Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки") для получения разрешительных документов, таких как:


розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку,  садового,  дачного будинку не вище двох поверхів  (без урахування  мансардного  поверху) з площею до  300 квадратних метрів,  господарських будівель і споруд,  гаражів,  елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення земельної ділянки. 


Является неким заменителем градостроительных условий и ограничений, которые необходимо получить для более значемых объектов: реконструкции, проектов объектов жилых и общественных зданий... 


До якого входять:

 

 

заява на видачу будівельного паспорта зі згодою замовника на обробку персональних даних за формою, наведеною у додатку 1 до цього Порядку;

засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію;

ескізні наміри забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо).

проект будівництва (за наявності);

засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову.

 

 

 

У схемі забудови земельної ділянки визначається місце розташування запланованих об'єктів будівництва, червоні лінії, лінії регулювання забудови, під'їзди до будівель і споруд, відстань від об'єкта будівництва до вулиць (доріг), мінімальні відстані від об'єкта будівництва до меж земельної ділянки, а також будівель і споруд, розташованих на суміжних земельних ділянках, місця підключення до інженерних мереж (за наявності).

 

 

 

Технічні умови щодо інженерного забезпечення отримуються замовником самостійно.Поиск рационального размещения здания на земельном участке по ДБН 360-92**.

 Комментарии по данной теме: Стройпаспорт - Эскиз намерений застройки в Киеве

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.