Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
1110 11

Постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та цнформаційної політики

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: --- | Просмотров: 5 828 Основними напрямами діяльності постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та цнформаційної політики є:
1. Участь у розробці концепцій самоврядування територіальної громади та управління містом.
2. Участь у розробці Програми розвитку місцевого самоврядування в м. Києві.
3. Питання утворення виконавчого органу Київради, затвердження його структури та чисельності.
4. Питання повноважень виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).
5. Питання організації управління районами у місті Києві.
6. Питання повноважень районних у місті Києві рад.
7. Надання дозволів на створення за ініціативою жителів органів самоорганізації населення.
8. Наділення органів самоорганізації населення частиною власної компетенції (Київради).
9. Вирішення питань про дострокове припинення повноважень органів територіальної самоорганізації населення у випадках, передбачених чинним законодавством.
10. Заслуховування звітів керівників управлінь Київської міської державної адміністрації за напрямками діяльності Комісії.
11. Попередній розгляд Комісією кандидатур осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження Київрадою, підготовка висновків з цих питань.
12. Питання проведення місцевих референдумів та реалізація їх результатів.
13. Питання проведення загальних зборів громадян за місцем проживання.
14. Реалізація рішень загальних зборів громадян за місцем проживання.
15. Питання проведення громадських слухань.
16. Питання об’єднання в асоціації та інші форми добровільних об’єднань органів місцевого самоврядування.
17. Питання Статуту територіальної громади міста.
18. Питання Регламенту Київради.
19. Питання звіту Київського міського голови про діяльність виконавчого органу ради.
20. Звіти керівників виконавчого органу ради та посадових осіб, яких Київрада призначає або затверджує.
21. Вирішення питання скасування актів виконавчих органів ради, які не відповідають Конституції чи законам України, іншим законодавчим актам, рішенням Київради, прийнятим у межах її повноважень.
22. Питання адміністративно-територіального устрою міста Києва (райони – утворення, ліквідація, реорганізація; межі районів) та питання розширення меж Києва.
23. Погодження пропозицій з питань адміністративно-територіального устрою щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста Києва.
24. Символіка територіальної громади міста Києва (затвердження, реєстр, порядок використання).
25. Вирішення питань, пов’язаних із створенням спеціальних вільних та інших зон.
26. Питання утворення та діяльності громадських приймалень депутатів, депутатських груп та фракцій Київради.
27. Питання утворення Київського (столичного) округу.
28. Питання проведення місцевих свят.
29. Розробка програми “Київ - туристичне місто”.
30. Розробка і участь у здійсненні концепції розвитку міжнародних зв’язків міста Києва.
31. Питання утворення культурно-ділових центрів інших держав та регіонів України в місті Києві.
32. Питання утворення культурно-ділових центрів, представництв міста Києва в інших містах України та за кордоном.
33. Визначення порядку організації та проведення недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного та іншого характеру.
34. Розробка плану відновлення історичних знаменних дат Києва.
35. Питання кількісного складу Київради наступного скликання.
36. Підготовка питань щодо формування Київської міської територіальної виборчої комісії та внесення змін до її складу тощо.
37. Співпраця із територіальними громадами сіл, селищ та міст, які межують із містом Києвом.
38. Співпраця з відповідними комітетами, депутатами Верховної Ради України.
39. Сприяння розвитку регіональних зв'язків Київради, співпраця з органами місцевого самоврядування регіонів України.
40. Сприяння реалізації спільних проектів з регіонами України.
41. Контроль за реалізацією на території міста Києва міжнародних зобов’язань України.
42. Співробітництво з посольствами та представництвами іноземних держав в Києві.
43. Співробітництво з представницькими органами міст – побратимів Києва.
44. Сприяння організації днів міст-побратимів та організація економічних, культурних форумів за участю представників міст-побратимів.
45. Сприяння розвитку дружніх відносин України і Києва з іноземними державами, розширенню економічних, науково–технічних, гуманітарних, культурних, спортивних зв’язків і туризму.
46. Сприяння місцевим органам виконавчої влади у здійсненні ними міжнародних зв’язків, подання їм відповідної методичної, консультаційної та інформаційної допомоги.
47. Сприяння проведенню в м. Києві міжнародних конференцій, виставок, фестивалів тощо.
48. Участь у проведенні днів України, Києва в столицях інших держав.
49. Висвітлення проблем громадян та територіальних громад міста Києва в засобах масової інформації і налагодження системи постійного спілкування між депутатами і виборцями, громадянами і владою.
50. Співпраця з громадськими організаціями та політичними партіями.
51. Вивчення громадської думки, збір пропозицій з питань функціонування територіальної громади та забезпечення життєдіяльності міста Києва.
52. Розгляд скарг на неправомірні дії посадових осіб виконавчих органів міської та районних у м. Києві рад, подання необхідних пропозицій щодо недопущення подібних дій.
53. Вивчення досвіду місцевого самоврядування в Україні та за її межами.
54. Здійснення контролю за додержанням законодавства з питань місцевого самоврядування.

 Комментарии по данной теме: Постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв’язків та цнформаційної політики

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.