Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
1218 12

Узд молочних залоз во Львові

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: --- | Просмотров: 522 Ультразвукове дослідження (УЗД, узд молочних залоз львів), сонографія - неінвазивний вишукування організму людини.

Фізична основа УЗД - п'єзоелектричний результат. При деформації монокристалів деяких хімічних сполук (кварц, титанат барію) під впливом ультразвукових хвиль, на поверхні цих кристалів з'являються протилежні за знаком електричні заряди - прямий п'єзоелектричний результат. При подачі на них змінного електричного заряду в кристалах з'являються механічні коливання з випромінюванням ультразвукових хвиль. Таким чином, один і той же п'єзоелемент може бути поперемінно то приймачем, то джерелом ультразвукових хвиль. Ця частина в ультразвукових агрегатах іменується акустичним перетворювачем, трансд'юсером або датчиком. (Датчик перетворювача містить один або кілька кварцових кристалів, які також іменуються п'єзоелементами. Одні і ті ж кристали застосовуються для прийому і передачі звукових хвиль. Також датчик має звуковбирний шар, які фільтрує звукові хвилі, і акустичну лінзу, яка дозволяє сфокусуватися на потрібній хвилі)

Ультразвук поширюється в середовищах в вигляді чергуються зон стиснення і розтягування речовини. Звукові хвилі, в тому числі і ультразвукові, характеризуються періодом коливання - тривалістю одного повного циклу пружного коливання середовища; частотою - числом коливань в одиницю часу; довжиною - відстанню між точками однієї фази і швидкістю поширення, яка залежить головним чином від пружності і щільності середовища. Довжина хвилі обернено пропорційна її частоті. Чим вище частота хвилі, тим вище роздільна здатність ультразвукового датчика. У системах медичної ультразвукової діагностики традиційно застосовують частоти від 2 до 29 МГц. Роздільна здатність сучасних ультразвукових агрегатів може домагатися часткою мм.

Будь-яке середовище, в тому числі і тканини організму, перешкоджає поширенню ультразвуку, тобто володіє різним акустичним опором, величина якого залежить від їх щільності і швидкості поширення звукових хвиль. Чим вище ці параметри, тим огромнее акустичний опір. Така загальна колляція всякий еластичної середовища позначається терміном «акустичний імпеданс».

Досягнувши кордону 2-х середовищ з різним акустичним опором, пучок ультразвукових хвиль зазнає значних метаморфози: одна його частина продовжує поширюватися в новому середовищі, в тій чи іншій мірі поглощаясь нею, інша - відбивається. Показник відображення залежить від різниці величин акустичного опору межують один з одним тканин: чим ця відмінність огромнее, тим огромнее відображення і, безумовно, огромнее інтенсивність зареєстрованого сигналу, а значить, тим світліше і яскравіше він буде виглядати на екрані агрегату. Повним відбивачем є межа між тканинами і повітрям.

У найпростішому варіанті реалізації спосіб дозволяє оцінити відстань до кордону розподілу щільності 2-х тіл, базуючись на часі проходження хвилі, відбитої від кордону розділу. Більше важкі способи вирішення (скажімо, засновані на результаті Допплера) дозволяють визначити швидкість руху кордону розділу щільності, а також різницю в щільності, що утворюють кордон.

Ультразвукові коливання при поширенні підкоряються законам геометричній оптики. В однорідному середовищі вони поширюються відверто і з безперервною швидкістю. На кордоні різних середовищ з неоднаковою акустичною щільністю частина променів відбивається, а частина заломлюється, продовжуючи відверте поширення. Чим вище градієнт перепаду акустичної щільності граничних середовищ, тим величезна частина ультразвукових коливань відбивається. Так як на межі переходу ультразвуку з повітря на шкіру відбувається відображення 99,99% коливань, то при ультразвуковому скануванні пацієнта потрібно змазування поверхні шкіри водним желе, яке виконує роль перехідної середовища. Відображення залежить від кута падіння променя (найбільше при перпендикулярному напрямку) і частоти ультразвукових коливань (при більше високій частоті величезна частина відбивається).

Для дослідження органів черевної порожнини і заочеревинного простору, а також порожнини малого таза застосовується частота 2,5 - 3,5 МГц, для дослідження щитовидної залози застосовується частота 7,5 МГц.

Особливий інтерес в діагностиці викликає застосування результату Допплера. Суть результату полягає в зміні частоти звуку в результаті відносного руху джерела і приймача звуку. Коли звук відбивається від рухомого об'єкту, частота відбитого сигналу змінюється (відбувається зсув частоти).

При накладенні первинних і відбитих сигналів з'являються биття, які прослуховуються з підтримкою навушників або гучномовця.

 Комментарии по данной теме: Узд молочних залоз во Львові

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.