Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0416 15

ПОРЯДОК проведення медичного огляду особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: --- | Просмотров: 1 090

ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ Міністерства 
охорони здоров’я України 
30.07.2012  № 578Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
21 серпня 2012 р. 
за № 1405/21717

ПОРЯДОК 
проведення медичного огляду особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування

1. Цей Порядок визначає організацію проведення медичного огляду особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (далі - медичний огляд особи).

2. Медичний огляд особи проводиться перед прийняттям на роботу (службу) з метою встановлення її придатності за станом здоров’я до роботи (служби).

3. Медичний огляд особи - переможця конкурсу проводиться після отримання повідомлення про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади державного службовця. Особа, що претендує на заміщення вакантної посади у складі патронатної служби, проходить медичний огляд після отримання результатів розгляду відповідної заяви про працевлаштування на зазначену посаду.

4. Медичний огляд особи проводиться в закладах охорони здоров’я всіх форм власності, що мають ліцензію на медичну практику, акредитовані в установленому законодавством порядку та внесені у реєстр закладів охорони здоров’я, які проводять медичні огляди осіб, що претендують на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, який ведеться Міністерством охорони здоров’я України.

5. Медична довідка про стан здоров’я особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, видається закладом охорони здоров’я у дводенний строк з дня звернення особи.

6. Особи, для яких проходження медичних оглядів визначено іншими нормативно-правовими актами, проходять зазначені медичні огляди в установленому законодавством порядку.

7. Для проходження медичного огляду особа надає до закладу охорони здоров’я такі документи:

письмову згоду на обробку персональних даних;

дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів за формою № 122-2/о, заповненою згідно з додатком 3 до Інструкції про проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженої наказом МОЗ України від 17 січня 2002 року № 12, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року за № 94/6382;

сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду за формою № 140/о згідно із зразком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06 листопада 1997 року № 1238 "Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення";

копію довідки до акта огляду МСЕК у разі наявності в особи групи інвалідності.

При поданні зазначених документів для проходження медичного огляду особа пред’являє паспорт громадянина України.

8. Медичний огляд особи не проводиться:

у разі подання неповного пакета документів, визначених пунктом 7 цього Порядку;

у разі гострого захворювання або загострення хронічного неінфекційного захворювання;

у разі інфекційного захворювання в заразному періоді;

у разі алкогольного, наркотичного сп’яніння.

9. Медичний огляд особи проводиться медичною комісією (далі - Комісія) закладу охорони здоров’я, який відповідає вимогам, визначеним у пункті 4 цього Порядку.

10. Положення про Комісію та її персональний склад затверджуються наказом керівника закладу охорони здоров’я.

11. До складу Комісії входять: лікар-терапевт (голова комісії), лікар-хірург, лікар-невропатолог, лікар-отоларинголог, лікар-офтальмолог та акушер-гінеколог (у разі проходження медичного огляду особою жіночої статі).

12. Комісія під час проведення огляду враховує відомості про стан здоров’я особи, що містяться в медичних формах первинної облікової документації.

13. Дані медичного огляду особи заносяться до Картки про стан здоров’я особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (форма № 123-1/о).

14. Видані медичні довідки реєструються у Журналі реєстрації виданих медичних довідок про стан здоров’я особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (форма № 133-1/о ).

15. Обробка та захист персональних даних здійснюються відповідно до Законів України "Про захист персональних даних" та "Про інформацію".

16. Результати медичного огляду осіб можуть бути оскаржені в установленому законодавством порядку.

 Комментарии по данной теме: ПОРЯДОК проведення медичного огляду особи, яка претендує на зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.