Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0316 10

Правила безпеки для осіб, які утримують голубів чи працюють у птахогосподарствах, що утримують голубів, при проведенні ветеринарно-санітарних робіт

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: --- | Просмотров: 893
Правила безпеки для осіб, які утримують голубів чи працюють у птахогосподарствах, що утримують голубів, при проведенні ветеринарно-санітарних робіт
6.1. До роботи з хворими голубами або голубами, щодо яких існує підозра у їх захворюванні, не допускаються особи, які перенесли важкі захворювання, хворіють хронічними хворобами органів дихання або імунної системи, особи з ознаками будь-яких хвороб або нездужання, старші 65 або молодші 18 років, вагітні жінки.
6.2. Особи, які будуть працювати з дезінфекційними засобами в карантинних приміщеннях для догляду за хворими голубами або голубами, щодо яких існує підозра у їх захворюванні, обов'язково повинні дотримуватись правил особистої гігієни.
Для зазначених осіб в аптечках першої допомоги повинні бути розчини, що нейтралізують дію дезінфекційних засобів, та лікарські препарати для надання першої медичної допомоги при випадковому отруєнні їх дезінфекційними засобами.
6.3. При проведенні аерозольної дезінфекції та використанні препаратів, що подразнюють слизову оболонку очей та органів дихання, працювати необхідно тільки в протигазах або респіраторах та захисних окулярах, а при контакті з концентрованими розчинами користуватися гумовими рукавичками.
6.4. Після проведення ветеринарно-санітарних робіт обличчя та руки необхідно вимити теплою водою з милом, руки продезінфікувати, а спецодяг і спецвзуття - також продезінфікувати або знищити.
6.5. Працівники птахогосподарств, які утримують голубів, повинні регулярно проходити медичний огляд відповідно до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 року N 559, дотримуватися санітарного режиму птахогосподарства та правил особистої гігієни.
6.6. Серед працівників птахогосподарств, які утримують голубів, обов'язково проводиться роз'яснювальна робота щодо необхідності дотримання правил особистої гігієни.
6.7. Вживання їжі, а також куріння тютюнових виробів у птахогосподарствах, які утримують голубів, дозволяється тільки у спеціально відведених для цього місцях.
6.8. Працівники птахогосподарств забезпечуються необхідною кількістю дезінфекційних засобів, спецодягом та спецвзуттям.
6.9. При роботі з хворими голубами або голубами, щодо яких існує підозра у їх захворюванні, працівники птахогосподарств додатково забезпечуються респіраторами, милом, рушниками, антисептиками для рук, необхідними інструментами та посудом.
6.10. Працівники птахозабійних підприємств забезпечуються засобами індивідуального захисту (масками, спецодягом, засобами особистої гігієни).

 Комментарии по данной теме: Правила безпеки для осіб, які утримують голубів чи працюють у птахогосподарствах, що утримують голубів, при проведенні ветеринарно-санітарних робіт

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.