Конт.:

Олег Прокопенко

Кандидат наук, архитектор в Киеве Tel, Viber +38 063 608 7812


Архитектурное проектирование зданий
0514 28

Порядок організації маневрової роботи

Олег Прокопенко - кандидат наук, архитектор в Киеве, дизайн-проекты. Веб, медиа, IT и программирование. Получение стройпаспорта, градусловий! Анализ земельных участков под застройку с разработкой архитектурной концепции. Опыт государственной службы в центральном органе гос. исп. власти.

Автор: Oleg | Раздел: --- | Просмотров: 1 945
Порядок організації маневрової роботи
 
     1. Основою організації маневрової роботи та руху поїздів і передавальних составів на підприємствах МПЗТ є технологічний процес роботи, пов'язаний з технологією роботи станцій примикання залізниці та підприємств і організацій, що обслуговуються.
 
     2. Організація маневрової роботи та руху поїздів і передавальних составів за технологічним процесом повинна передбачати:
     вчасне перевезення вантажів для виконання технологічних процесів підприємств та організацій, що обслуговуються;
     найбільш ефективне використання рухомого складу і навантажувально-розвантажувальних машин та механізмів;
     узгодженість роботи виробничих підрозділів підприємств МПЗТ, станцій примикання і підприємств та організацій, що обслуговуються;
     ритмічність у роботі станцій та дільниць;
     вчасне виконання вантажних операцій з вагонами магістрального транспорту і власного рухомого складу;
     можливість проведення робіт з поточного утримання колії, споруд та пристроїв СЦБ.
 
     3. Кожному поїзду надається номер, при цьому поїздам одного напрямку надаються парні номери, а поїздам зворотного напрямку - непарні.
 
     4. Призначення і скасування поїздів та передавальних составів проводяться черговим по станції (начальником зміни, диспетчером) або іншим працівником відповідно до службових обов'язків.

 Комментарии по данной теме: Порядок організації маневрової роботи

 

Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджений наказом Мінрегіону України від 05.07.2011 № 103 та діє в редакції наказу Мінрегіону України від 25.02.2013 № 66. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 кв.м., господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об'єктів затверджено наказом Мінрегіону України від 16.05.2011 № 45. Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст затверджено наказом Мінрегіону України від 07.07.2011 № 109. Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466. Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461. Прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадянських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення 1 та 2 категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж відбувається відповідно до наказу Мінрегіону України від 19.03.2013 № 95, зареєстрованого в Мін'юсті України 15 квітня 2013 року за № 612/23144.

Олег Викторович - кандидат наук, сертифицированный архитектор. Районы Киева: Голосеевский, Святошинский, Соломенский, Оболонский, Подольский, Печерский, Шевченковский, Дарницкий, Днепровский, Деснянский. Районы Киевской области: Барышевский, Белоцерковский, Богуславский, Бориспольский, Бородянский, Броварский, Васильковский, Володарский, Вышгородский, Згуровский, Иванковский, Кагарлыкский, Киево-Святошинский, Макаровский, Мироновский, Обуховский, Переяслав-Хмельницкий, Полесский, Ракитнянский, Сквирский, Ставищенский, Таращанский, Тетиевский, Фастовский, Яготинский.